Herbalife Kocaeli

       Kocaeli İlinde En Güvenli Gıda Takviyesi

Kocaeli ili ülkemizin en büyük metropol şehirlerinden biri. Kocaeli’nde her ilçede herbalife satış üyelerimiz var. Herbalif resmi üyesi arkadaşlarımız. Sizlere herbalife firmasının ürettiği öğün yerine geçen Formul bir Shake

İçimi ferahlatan herbalife çayı  ve herbalife kilo yönetimi paketlerini  size ulaştırır. ürünler hakkında bilgilendirir. Dilerseniz sitemizden de sipariş verebilir kapınıza kadar kargo marifeti ile ürünlerin gelmesini sağlarız.

Kocaeli merkez  ve faaliyette olduğumuz ilçeler:

 • Merkez ilçe İzmit 
 • Derince 
 • Gölcük
 • Gebze 
 • Dilovası
 • Darıca
 • Körfez
 • Kartepe
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Çayırova
 • Başiskele

Kocaeli’de hangi ilçede bulunuyorsunuz. İletişim numaranızda belirtin size en yakın Herbalife üyesini yönlendirelim.

KOCAELİ HERBALİFE İLETİŞİM : 05056100328

KOCAELİ MERKEZ HERBALİFE İLETİŞİM: 05055444606

Herbalife Gebze 05056100328

                                 Gebze Herbalife Şubesi

Kilonuzu korumak ve bedensel görünümünüz değişmesin  istiyorsanız  vücut yağ oranınızı artmamasına dikkat edin. yüksek yağ oranı olan bir kişi fit görünse de sağlıklı bir bedene sahip değildir. Yağ oranı yüksekliği orantısız bir kilo ve beraberinde ciddi bir fiziksel görünüm  sorunu getirmektedir. Sağlıklı ve kaliteli bir hayat için günde en az 20 dk egzersiz yapmak gerekir. Egzersiz tek başına yeteri değil, egzersiz ile birlikte beslenmeye de düzeltmek gerekir. Herbalife Gebze ekibi olarak bu konuda sizi desteklemek için hazırız. Herbalife Gebze üyeleri  beslenme ve kilo kontrol konusunda ihtiyacınız olan donanıma sahiptirler. Eğer hayatınızda bir değişim yaratmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşın lütfen.
Herbalife Gebze İletişim 05056100328 

Not: Gebze’de yaşıyorum.

Herbalife Gölcük Şubesi 05056100328

                            Herbalife Beslenmede Etkisi

Kilonuzu korumak ve bedensel görünümünüz değişmesin  istiyorsanız  vücut yağ oranınızı artmamasına dikkat edin. yüksek yağ oranı olan bir kişi fit görünse de sağlıklı bir bedene sahip değildir. Yağ oranı yüksekliği orantısız bir kilo ve beraberinde ciddi bir fiziksel görünüm  sorunu getirmektedir. Sağlıklı ve kaliteli bir hayat için günde en az 20 dk egzersiz yapmak gerekir. Egzersiz tek başına yeteri değil, egzersiz ile birlikte beslenmeye de düzeltmek gerekir. Herbalife Gölcük ekibi olarak bu konuda sizi desteklemek için hazırız. Herbalife Gölcük üyeleri beslenme ve kilo kontrol konusunda ihtiyacınız olan donanıma sahiptirler. Eğer hayatınızda bir değişim yaratmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşın lütfen.
 

Herbalife Gölcük İletişim 05056100328

HERBALİFE İZMİT 05056100328

İzmit Kocaeli büyük şehrin en büyük merkez ilçesidir. Kocaeli İzmit şehrin dokusunu yansıtır. Herbalife yaşam koçu olarak İzmitli olmam bizim için avantaj çünkü bu yörenin insanını çok iyi tanıyorum.

Biz herbalifeyi İzmit’e getirdik iyide yapmışız. İzmit halkından yoğun bir ilgi görüyoruz. Sizlerde bize katılmak isterseniz lütfen arayın.

İletişim:05056100328

YAŞAM KOÇUNUN ÖNEMİ

Hayatımızda hepimiz kendi kararlarımızı kendimize tasdik ettirirken hep yaptıklarımızı savunuruz. Hayat hep böyle değil midir? Sevgilimiz bizi terk etse suç hep ondadır. Patronumuz bize kızarsa hep o haksızdır. Bu özellik hemen hemen hepimizde vardır. Bu yaptıklarımızı doğrulama güdüsüdür.

Kilo vermek isteyenlerde veya diyet programına başlayanlar sonunu getiremeyince sonuç alamayınca kendimizin diyet programına uyamadığımızda veya programı bozduğumuzda sonuç alamadık demeyiz. Efendim bu diyet bana göre değil. Kullandığım yemek yerine geçen kalorisiz yemeği bana yaramadı gibi mazeretle kendimizi haklı görme güdüsü devreye girer ve çevremizdeki insanlarında bizi desteklemesini bu teoriyi kabul etmelerini isteriz.

Kilo vermek isteyenlere en önemli tavsiyem kullandığınız diyet programını veya sağlıklı beslenme ürünlerini o kadar para verip alıyorsunuz ama bunu ürünün yaşam koçuyla çalışmayı atlıyoruz. yada ürünü ucuz alıp, aman yaşam koçu bana ne katacak deyip boş veriyoruz sonuç maalesef hüsran oluyor.

Eğer yaşam koçu ile ürün kullansak diyet programına uysak yaşam koçunuz sizin motivasyonunuz düştüğü ve kendinizi haklı göreceğiniz mazeretleri bulma anında size eksiklerinizi söyleyecek programı devam ettirmenize sonuca gitmenizde adeta rehber görevi üstlenecek bu nedenle Yaşam Koçu her alanda olduğu gibi kilo vermek isteyenlerinde bence olmazsa olmazıdır.

Yaşam Koçu: 05055444606

Shake tarifleri

Bugün Kocaeli‘deyiz Herbalife İzmit Yaşam koçundan bademli shake tarifi alacağız. İzmit’te herbalife bademli shake içilir.

Herbalife izmit yaşam koçu tarif ediyor işte Bademli shake

Malzemesi : 250 mlt süt, 5 tane çiğ badem ve iki yemek kaşığı vanilyalı herbalife shake

Yapımı: mutfağınızda mikserin içerisine bademleri  koyun üzerine süt koyun ve son olarak iki yemek kaşığı herbalife vanilyalı shake koyup mikserinizi çalıştırın. hazırladığınız karışımı bardağa koyun afiyetle için.

Herbalife İzmit yaşam koçu : 05056100328

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder