YAŞAM KOÇUNUN ÖNEMİ

Hayatımızda hepimiz kendi kararlarımızı kendimize tasdik ettirirken hep yaptıklarımızı savunuruz. Hayat hep böyle değil midir? Sevgilimiz bizi terk etse suç hep ondadır. Patronumuz bize kızarsa hep o haksızdır. Bu özellik hemen hemen hepimizde vardır. Bu yaptıklarımızı doğrulama güdüsüdür.

Kilo vermek isteyenlerde veya diyet programına başlayanlar sonunu getiremeyince sonuç alamayınca kendimizin diyet programına uyamadığımızda veya programı bozduğumuzda sonuç alamadık demeyiz. Efendim bu diyet bana göre değil. Kullandığım yemek yerine geçen kalorisiz yemeği bana yaramadı gibi mazeretle kendimizi haklı görme güdüsü devreye girer ve çevremizdeki insanlarında bizi desteklemesini bu teoriyi kabul etmelerini isteriz.

Kilo vermek isteyenlere en önemli tavsiyem kullandığınız diyet programını veya sağlıklı beslenme ürünlerini o kadar para verip alıyorsunuz ama bunu ürünün yaşam koçuyla çalışmayı atlıyoruz. yada ürünü ucuz alıp, aman yaşam koçu bana ne katacak deyip boş veriyoruz sonuç maalesef hüsran oluyor.

Eğer yaşam koçu ile ürün kullansak diyet programına uysak yaşam koçunuz sizin motivasyonunuz düştüğü ve kendinizi haklı göreceğiniz mazeretleri bulma anında size eksiklerinizi söyleyecek programı devam ettirmenize sonuca gitmenizde adeta rehber görevi üstlenecek bu nedenle Yaşam Koçu her alanda olduğu gibi kilo vermek isteyenlerinde bence olmazsa olmazıdır.

Yaşam Koçu: 05055444606

Herbalife Narlıdere Aktif Yaşam Koçu 05055444606

Narlıdere Herbalife İletişim

Herbalife nutrition şirketinin dünya genelinde yüksek kilo ve obezite hastalığı ile yaptığı mücadelesi bilim ve sağlık örgütleri tarafından övgü ile bahsedilmektedir. Türkiye de herbalife ürünleri artık her bölgede bilinir ve kullanımı tercih edilmektedir.

Herbalife nedir?

Herbalife 1980 yılında kurulmuş. Gıda takviyesi ve beslenme ürünleri alanında dünya devi bir şirkettir. Doğal ve naturel gıda sektöründe ilk akla gelen şirketlerdendir.

Herbalife Kilo kontrol diyet programı nedir?

Herbalife ürünleri ile kilo vermek isteyenlerin bizim herbalife yaşam koçu olarak belirlediğimiz günlük beslenme ve detoks programımızı uygulama işlemine denir. Sizde herbalife ürünleri ile kilo vermek isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Herbalife kilo kontrol ürünleri nedir?

Besleyice herbalife shake

Herbalife Shake’in kilo kontrolündeki Etkisi Ve Faydaları

Bitkisel herbalife çay

Herbalife Bitkisel Çay Karışımı Nedir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Demlenir?

Herbalife Aloevera içeceği

Herbalife Aloe Vera İçeceği nedir? Faydaları nelerdir?

Heartwell lif tozu

Herbalife Heartwell nedir? Kullanımı ve faydaları

Yağ yakıcı thermo complete tablet

Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife multi fiber lifli içecek

Herbalife Multi Fiber Lifli İçecek Tozu Nedir? Faydaları Nelerdir?

Emziren anneyim kilo vermek için herbalife kullanabilir miyim?

Yavrularımız evlatlarımız biz anneler için ilk önceliğimizdir. Tedirgin olmanızı çok iyi anlıyoruz. Emziren annelere bir uyarımız var. Herbalife ürünlerinden Therme complete yağ yakıcı tableti kullanmayınız. Çünkü içerisinde kafein var. Bebeğinize kafein yüklemesi olur kim tavsiye ederse etsin kesinlikle kullanmamanızı öneririm.

Diğer öğün yerine geçen herbalife shake gönül rahatlığı ile kullanın.  Herbalife formül bir shake Avrupada bazı ülkelerde anne sütünden sonra en kaliteli ve besin değeri yüksek gıda seçildi. Alovera konsantre içeceğini güvenle kullanın. herbalife heartwell lif tozu sindirimi kolaylaştırır ve kabız olmanızı önler, ayrıca kilo vermenize destek olur. Herbalife bitkisel çay günde iki bardak içebilirsiniz. Bu miktarın üzerine çıkmamaya özen göstermelisiniz. Kullanmadan bizimle iletişime geçerseniz size destek olabiliriz.

Hamileyim kilo kontrol etmek için herbalife kullanabilir miyim?

Öncelikle Allah iyi zamanlarda kazasız belasız huzurlu rahat bir doğum nasip etmesini dilerim. Hamilelik döneminde her bayanın kabusu sürekli artan kilolarıdır. Aslında bu hamilelik sürecinin doğal bir sonucudur. Ancak burada hamilelik süresinde hem taşıdığınız bebeği tam olarak beslemek hemde dikkatli davranarak kilo alımını minimize etmek bir hedef olmalıdır.

Hamilelik sürecinizde herbalife förmül bir shake, herbalife alovera konsantre  içeceği, herbalife vitamin tablet, herbalife omega-3 ve herbalife heartwell lif tozu kullanabilirsiniz.  Herbalife sizi ve bebeğinizi vitamin ve mineral olarak destek olacaktır.

Herbalife ürünlerinin siparişi

İzmir’de Güreş Müsabakalarında Kilo Sorunu

İzmir’de bölge güreş müsabakaları yapılıyor. nda ringe çıkmadan maç kilonuz ölçülür. Güreşçiler aylarca maça hazırlanırken hem antrenman yapacak hemde kilosunu korumalıdır. Bu bazen çok zor olabiliyor. Sporcu üzerinde stres yaratıyor.

Bunu en  iyi çözüm herbalife ürünleri bunu çoğu güreşçiler bilmiyor. Bilende rakibine avantaj sağlar diye söylemiyorlar. Bizim İzmir’de beraber çalıştığımız güreşçilerden gördüğümüz izlenimler. Herbalife formül bir şhake kilo düşmede inanılmaz sonuç veriyor. Bizimle çalışan güreşçiler İzmir  herbalifenin hem kilo kontrol ürünlerini hemde sporcu ürünlerini kullanıyorlar. Bir haftada istedikleri kiloya düşüyorlar ve istedikleri protein ve gıdayı alıyorlar. Herbalife ürünleri kullanmayı isterseniz yada bilgi almak isterseniz bizi arayın size sunum yapalım.Kullanmanız konusunda size yaşam koçluğu yapalım beslenme danışmanlığı size başarınıza ivme katacaktır.

HERBALİFE İZMİR İLETİŞİM :05055444606

Herbalife İzmir Yaşam Koçu

Herbalife İzmir

 

Yeterli düzeyde yağ yakımı gerçekleştirmek için, tüm besinlerden orantılı bir şekilde almak gerekir.  yeterli düzeyde doğru yağları da almak gerekir. vücudumuz doymamış yağ asitlerine de ihtiyaç duyar. Diyetlerde genelde yapılan hatalar şudur; yeterli protein almak, karbonhidrat ve yağları tamamı ile kesmek. diyetlerin bir nolu hatasıdır bu tarz durumlar. Karmaşık karbonhidrat ve doymamış yağlar proteinler kadar önemlidir.Biz Herbalife İzmir Üyeleri olarak bu konuda Çeşitli eğitimler aldık ve kişilere kilo kontrol danışmanlığı yaparken neler alması, neler almaması gerektiği konusunda da danışmalık yapmaktayız. Herbalife İzmir Distribütörler bu güne kadar çok memnun  sonuç alan kişiye ulaşmıştır. Temelde Herbalife Ürünleri İle sonuç aldıran, İzmir Herbalife Danışmaları Yaşantınızı düzene sokarak yaşaman diğer alanlarında rahatlamanız sağlamaktalar. İzmir da beslenme Problemi tamamen düzelene kadar İzmir Herbalife üyeleri çalışmalarını sürdüreceklerdir. Temel işimiz danışmanlık zaten ürünler yapması gerekeni yapıyor diyen Bu başarılı ekibe ulaşın diyoruz.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur.

Herbalife İş Fırsat Sunumu

Şirketi Tanıyalım :

Herbalife firması yaklaşık 45 yıl önce Amerika’da kuruldu. Kuruluş felsefesi ve amacı takviye edici gıdalar üretmek ve bunu bütün dünyaya ulaştırmak olup bu dağıtımı da networkmarketing ile yapma yöntemini seçmiştir. Bu nedenle herbalife firmasının bir patronu yoktur. Tamamen herbalife bağımsız distribütörler tarafından yönetilir. Şirket yönetim kurullarında herbalife distribütörleri karar vericidir. Bu nedenle herbalife distribütörü olmak ileride herbalife şirketini yönetecek kişi olmak demektir. Şirket distribütörlerin çalışma sistemine katkı sunar ve onların saha çalışmalarını kolaylaştırır.

Yani birilerinin söylediği veya yazdığı gibi bir ülkeye ait ve bir kişi tarafından yönetilen bir şirket değil. Yaklaşık 100 ülkede faaliyet yürüten global bir şirket.

Herbalife ürünlerinin hedef kitlesi kimlerdir?

Üretmiş olduğu ürünler bütün insanlara kadın erkek kilolu zayıf güzel veya bakımsız herkesin güvenle tüketebileceği ürünlerdir.

Kilo kontrol ürünleri

Kilo problemi çeken bireyleri hedefler. Bedensel istediği fizikte görünmek isteyen bireylerin tercih ettiği ürünlerdir.

Takviye edici gıdalar

Günlük yaşamında enerji eksikliği zindelik problemi yaşayan bireylere düzenli kullanımda önemli bir katkı sunar. Sindirim sorunu sorunu yaşayan kişilere düzenli kullanımda önemli katkı sunar. Herbalife takviye edici ürünleri beslenmenize dahil ederseniz yaşam kalitenizi yükseltmenize kendinizi iyi hissetmenize destek olur.

Cilt bakım ürünleri

Cilt problemi yaşayan ve kendini daha güzel ve bakımlı görmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ürünlerdir.

Saç bakım şampuan ve kremleri

Şampuan ve krem sorunu olan ve saç problemi yaşayan kişilere önemli bir alternatiftir. Vücut losyonları ve el kremleri kokusu ile size kendinizi iyi hissettirecektir.

Sporcu beslenme ürünleri

Protein almak ve iyi bir maç çıkarmak isteyen sporcuların spor öncesi, spor sırası ve spordan sonra olmak üzere mevcut olan ürünler ile kendilerini daha öz güvenli ve motive olmuş hissetmekteler. Bu sayede güç ve dayanıklılık konusunda herbalife sporcu beslenmesine güvenmekteler.

Kazanç sistemi nasıl para kazanabiliriz?

Herbalife distribütörleri hak ettikleri kariyerlere göre kazançları belirlenir. 100 ülkede bir çok insanın kullandığı ve milyonlarca memnun müşteri ağında sizde distribütör olarak herbalife yaşam koçu olarak kendi memnun müşteri kitleni oluşturarak iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz memnun müşterilerden kendi ekibinizi kurarak kariyer atlayarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Herbalife üyesi nasıl olabilirim?

Aşağıdaki resme tıklayarak hızlıca üye olabilirsiniz. Sizde herbalife üyesi olarak kendinize kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Üyelikte yaşayacağınız sorunlarda bizimle iletişime geçin

 

 

 

 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder