Herbalife Kullananların Diyette Öğle Yemeği Nasıl Olmalı?

Herbalife kullanırken öğle yemeğinde ne tür yemek yenmeli ?

Herbalife shakeyi sabah içtiğinizde üzerine mutlaka bol su için ki acıkma hissiniz azalsın ve tokluk hissiniz artsın. Bu sayade sabah ile öğle arası acıkma seansları oluşmaz. Herbalife diyet programında öğle yemeği çok önemlidir. Öğle yemeği hem doyurucu hemde kolay sindirilebilir besinler olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü kolay sindirilen besinlerin enerjiside kolay oluşur. Öğle enerji ihtiyacı bu sayede temin edilmiş olur. Herbalife kullananlarda en büyük handikap öğle yemeğini az yemeleri doymadan kalkmalarıdır. Buda öğleden sonra hızlanan metabolizmaya enerji üretimi yetersiz geliyor. Kişi akşam olunca tabiri caizse dünyayı yese doymayacakmış gibi bir hisse kapılıyor. Ona 250 ml sütle yapılmış shake çok az görünüyor.

Burada yapılması gereken öğle yemeği ile tam doymalı ancak karbonhidrat  ağırlıklı değil sebze ve protein ağırlıklı beslenilmelidir.

 Herbalife kullanıcılarına bir tavsiyem ürünü alınca zayıflamıyorsunuz ürünü doğru kullanmalısınız ve zamanında yapılacak programa uymalısınız. Bu mutlaka iyi bir yaşam koçu takibinde gerçekleşir.

    Herbalife al kullan diyerek sonuç almanız çok zor neredeyse imkansız diyebilirim. Yönlendirme ve takip bir diyet programının olmazsa olmazıdır.

Herbalife Kullananların Yorumları

Yorumlar bir ürünün tercih edilme nedenlerini belirler. Herbalife ürünlerini kullananlar bir çoğu ürünlerin sağlıklı ve beslenmede sürekli kullanıla bilir olduğunu belirtiyorlar. Vitamin ve mineral tabletini kullanan kullanıcıların hepsi memnun ve gün içerisinde enerjilerinin yükseldiğini belirtiyorlar.

Ancak bazı kullanıcılarımız herbalife shake ilk içtiklerinde mide bulantısı yaptığını belirtmiş. Bazı kullanıcılarımız thermo comlete tableti akşam içince uyku sorunu yaşadıklarını belirmişler.

Herbalife ile kilo verenlerin öğle yemeği yorumları

Kilo verenler sabah herbalife shake içtikten sonra öğleye kadar yeterli su içince acıkmadıklarını ve öğle genelde sebze yemeği yediklerini belirtmişler. Akşam yemek yerine herbalife shake içenlerin daha fazla kilo verdiklerinden bahsetmişler. Herbalife çay içenlerin gün boyu daha zinde olduklarını belirtiyorlar. Ayrıca herbalife çay içmenin su tüketmeye de katkı sunduğunu belirtiyorlar.

Bazı kullanıcılarımız herbalife kullanarak kilo verirken öğlen öğününde ilk bir hafta sadece çorba tükettiklerini yazmışlar.

Siz kullanıcı yorumlarını değerlendirin ve daha detaylı bilgi ve günlük herbalife diyet programı almak için bizimle iletişime geçiniz.

Herbalife yaşam koçu

 

 

 

 

 

Herbalife hakkında diğer bilgiler

Herbalfe Üyesi nasıl olabilirim?

Herbalife ücretsiz ayrıcalıklı üye nasıl olabilirim?

 

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder