Herbalife Nedir? Herbalife Nasıl Kullanılır?

Herbalife Nedir?

Herbalife şirketi 1980 yılında kurulmuştur. 36 yıldan beri dünya genelinde Herbalife ürünleri tüketilmektedir. Herbalife, sağlıklı beslenme ürünleri, sporcu ürünleri, kişisel bakım ürünleri üretmektedir.

Herbalife ürünleri bitkilerden üretilir. Herbalife ürünleri; vücudun protein, vitamin ve mineral ihtiyaçlarının tümünü karşılayan, öğün yerine kullanılan gıdalardır. Zayıflama hapı, kilo verme ürünleri üretilmez. Herbalife sağlıklı yaşam ürünleri sunar. Herbalife shake ve diğer ürünleri kullanarak, sağlıklı beslenip yağlarınızdan ve kilolarınızdan kurtulursunuz.

Herbalife Shake Kullanımı

Kilolarınızdan kurtulmak için, günde 2 öğünün yerine Herbalife Shake tüketerek istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. 2 öğün Herbalife besleyici shake tüketip, 1 öğün normal beslenebilirsiniz.

  1. İsterseniz sabah kahvaltısı ve öğle yemeği yerine günde 2 sefer Besleyici Herbalife Shake için.
  2. Dilerseniz sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yerine günde 2 sefer Besleyici Herbalife Shake için.

İki yemek kaşığı (26g) Besleyici Shake’i,  250 ml yarım yağlı süte (%1,5) ekleyin ve karıştırın. Süt yerine su da kullanabilirsiniz. Günde 2 sefer bu lezzetli Shake’i tüketin.

İdeal kilonuzu koruyabilmek için günde 1 öğün bu lezzetli Shake’i tercih edip ve 2 öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

Konsantre Herbalife Çay Kullanımı

Herbalife Çay nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir?

1 bardak sıcak veya soğuk su içerisine, 1 çay kaşığı Herbalife Çay katarak sağlığınızı koruyarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

İster yemeklerle beraber, ister ayrı olarak içebilirsiniz, porsiyon başına sadece 6 kalori içermektedir. Günde 4-7 sefer tüketmeniz uygun olacaktır.

Herbalife Aloe Vera Konsantre İçecek Kullanımı

Herbalife Aloe Vera kapağı ölçü olarak kullanılmaktadır. 1 bardak suya, 1 kapak aloe vera konsantre içecek dökülerek karıştırılır. Günde 1-3 sefer tüketmeniz uygundur.

1 litrelik tüketime hazır Herbalife Aloe Vera Konsantre İçecek hazırlamak için 8 kapak (120 ml) konsantreyi bir litrelik kaba boşaltın ve suyla tamamlayın. Kullanılmamış kısmını buzdolabında saklayın.

Herbalife Aloe Vera İçeceği nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife Thermo Complete Kullanımı

Herbalife Thermo Complete kullanımı oldukça basittir. Günde 2 veya 3 sefer, birer hap alınmalıdır. Thermo Complete içerisinde bulunan mate yaprağı, bütün dünyada obezite tedavilerinde kullanılmaktadır. Thermo Compete vücutta yağ emilimini önler, yağların hızlı yakılmasını sağlar .Thermo Compete ,Besleyici Shake ile kullanılmasıyla oldukça etkili sonuçlar alırsınız.

Thermo Complete Kullanımı ve diğer bilgiler için:

Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife Herbalifeline Omega Kullanımı

 

Omega-3 yağ asidi takviyesi olarak, günde Bir kapsül tercihen yemekle birlikte alınabilir. Günde bir kapsül hafızayı kalbi ve gözlerin görme yetisini  korur. Günde dört kapsül alındığında kandaki trigliserit  yağ oranını normale gelmesinde fayda sağlar.

 

Herbalife Vitamin ve Mineral Tablet (erkekler ve bayanlar için)

Herbalife vitamin tabletleri bayanlar ve erkekler için diye ikiye ayırmıştır. Erkekle bayanın vücut anatomisi ve ihtiyaç duydukları vitamin ve mineraller aynı ve aynı miktarda olmadığından cinsiyete göre vitamin gereksimi dikkate alınarak formüle edilmiştir.

  • Erkekler için vitamin tablet : Erkelerin en çok ihtiyaç duydukları  vitamin kompleksi  A ve C vitamini ağırlıklıdır. Bağışıklılık sisteminin güçlü olmasını sağlar. Magnezyum vardır kas çalışmasını ve kasın işlevinin artmasına fayda sağlar. Riboflavin vitamini metabolizmanın enerji üretimini artırır. Erkekler için çok önemli olan dayanıklılık ve yoğun enerji ihtiyacı dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Kullanımı : Herbalife shake sabah ve akşam içiyorsanız günde bir tablet almanız yeterlidir. Herbalife shake içmiyor veya sadece sabah içiyorsanız. Öğle ve akşam olarak iki tablet alabilirsiniz.

  • Kadınlar için vitamin ve mineral tablet :  Pantotenik asit normal enerji seviyesini artırır. Ayrıca vitamin ve mineral tablette bayanların en çok ihtiyaç duyduğu kalsiyum ve demir ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Çinko elementi ve vitaminleri saç , tırnakların ve cildin sağlıklı kalmasına korunmasına yardımcı olur. Bayanların ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller daha fazla konmuş tablet bayanlara yönelik formüle edilmiştir.

Kullanımı :  Herbalife shake sabah ve akşam içiyorsanız günde bir tablet almanız yeterlidir. Herbalife shake içmiyor veya sadece sabah içiyorsanız. Öğle ve akşam olarak iki tablet alabilirsiniz.

Aklınıza takılan, sormak istediğiniz tüm soruları yorumlar kısmından sorabilir, bizi arayabilirsiniz. İsterseniz telefon numaranızı bırakın, biz arayalım. Sağlıklı günler bizim ve sizin  olsun.

Herbalife Alsancak 05055444606

Yeterli düzeyde yağ yakımı gerçekleştirmek için, tüm besinlerden orantılı bir şekilde almak gerekir.  Yeterli düzeyde doğru yağları da almak gerekir. vücudumuz doymamış yağ asitlerine de ihtiyaç duyar. Diyetlerde genelde yapılan hatalar şudur; yeterli protein almak, karbonhidrat ve yağları tamamı ile kesmek. diyetlerin bir nolu hatasıdır bu tarz durumlar. Karmaşık karbonhidrat ve doymamış yağlar proteinler kadar önemlidir. Bedensel incelme sizin için ön planda ise herbalife formul bir shakenin yanında termo tableti de kullanmalısınız. Biz Herbalifekarsiyaka Alsancak Üyeleriolarak bu konuda Çeşitli eğitimler aldık ve kişilere kilo kontrol danışmanlığı yaparken neler alması, neler almaması gerektiği konusunda da danışmalık yapmaktayız. Herbalife Alsancak Distribütörler bu güne kadar çok memnun  sonuç alan kişiye ulaşmıştır. Temelde Herbalife Ürünleri İle sonuç aldıran,Alsancak Herbalife Danışmaları Yaşantınızı düzene sokarak yaşaman diğer alanlarında rahatlamanız sağlamaktalar. Bodrum da beslenme Problemi tamamen düzelene kadar Alsancak Herbalife üyeleri çalışmalarını sürdüreceklerdir. Temel işimiz danışmanlık zaten ürünler yapması gerekeni yapıyor diyen Bu başarılı ekibe ulaşın diyoruz.

Herbalife kullananların neredeyse tamamının yorumları olumludur.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder