Mardin Herbalife Temsilcisi : 05052135712(Tıka iletişime geç)

Merhaba ben Büşra Mardin’de İkamet ediyorum. Mardin’de sizlere herbalife aktif yaşam koçu olarak hizmet vermekteyim. Mardin’de kilo problemi olan kullanıcılarıma yaşam koçluğu yapıyorum. Onların beslenme alışkanlıklarını değiştirerek hızla ideal kilolarına gelmelerine destek olmaktayım.

Herbalife  nedir? Nasıl Kilolarımızdan kurtuluruz? Herbalife ürünlerini nasıl kullanmalıyız? Gibi birçok soruya benimle iletişime geçin yüz yüze konuşalım size herbalife ürünleri hakkında sunum yapmak ve kilo kontrol programımızın sürecini anlatmak isterim.

Cilt probleminiz varsa saç dökülme veya saç kıran probleminiz varsa halsizlik ve kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız benimle iletişime geçin.

Herbalife üyesi olmak ve iş fırsatını değerlendirmek veya merak ediyorsanız çok doğru yerdesiniz. Protein ve sporcu gıdaları beslenmeye dair her konuda size destek olmak isterim.

Sağlıklı olan herbalife ürünleri size dengeli beslenmeyi günlük protein alımını ve günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamayı vadeder.

Herbalife üyesi nasıl olurum? Aktif yaşam koçu olmak ister misiniz? 

Herbalife üyesi olmak çok kolay online üye olabiliyorsunuz. Benim referans kodlarımla kolayca üye olabilirsiniz ve devamında ücretsiz herbalife aktif yaşam koçu kurslarıma katılarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Herbalife üyelik için : HEMEN ÜYE OL. 

Referans kodlarımız :

Sponsor ıd no: T1Y0166219

Sponsor soyad: ERD

Mardin herbalife Büşra ile Fitkal  İnstagram hesabım

İnstagram da benimle iletişime geç. Sizi ideal kilonuza gelmenize destek olacağımı vaat ediyorum.

Herbalife Yotube kanalıma bekliyorum

Herbalife Büşra ile Fit kal kilo kontrol programında neler var?

Detaylı vücut analizi ile bedenini tanı

VÜCUT ANALİZİ İLE KİLO KONTROLÜNÜZE HIZ KATIN

Detaylı vücut analizi kilo alama, kilo verme ve kilo kitleme programlarında danışmanların rehberidir. Detaylı analiz yapılmadan size tam fayda sağlayacak ürünler belirlenemez ve kilo kaydetme sürecinde nasıl bir gidişat var fark edilmeyebilir.

Analizin Özellikler ve Kilo kontrolünde faydaları

  • Vücut yağ oranını gösterir. Bu  durum biz danışmanlara kullanıcımızın vücudunun % kaç yağ fazlası var bilgisini verir. Bu sayede kilo kaybı oluşurken yağ kaybı ne kadar oluyor çok kolay analiz edebiliriz. Böylece hızla incelmelerin oluşmasına destek olacak ürünleri ön plana çıkarırız.
  • Vücut kas oranını gösterir. Bu sayede herbalife ürünlerini kullanırken kas kaybımı? Yağ kaybımı oluşuyor görme olanağı sağlamaktadır.
  • Vücut su oranını gösterir. Bu durumda herbalife kullanmak isteyen kişinin detoks hızını belirler ona uygun herbalife detoks programı hazırlama imkanı sağlar.
  • Günlük bazal kalori oranını gösterir. Biz danışmanlar için bu veri de çok önemlidir. Program yaparken kişinin günlük yaşamsal enerji oranını dengede tutacak program yapmamızı sağlar.
  • Sindirim metabolizma ve enerji metabolizma hızını gösterir. Bu sayede oluşacak kabızlık veya var olan kabızlık sorununu çözecek herbalife beslenme programı uygulama önceliği sağlar.

Vücut analizi kullanıcımızın adeta beden haritasını bize verilerle veriyor desek yanlış bir söylem olmaz. Mardin‘de kullanıcılarımızı biz bu şekilde analizden geçirerek onlara en uygun programı belirliyoruz. Takip sürecinde yine haftalık vücut analiz raporları doğrultusunda gerekli gördüğümüz ürün kullanım miktarını belirliyoruz. Bu sayede çok doğru ve sağlıklı bir kilo verme sonucu oluşuyor.

Yüz yüze tanışma, diyalog ve Herbalife kilo kontrol programına birlikte başlayalım

YÜZ YÜZE HERBALİFE BİLGİSİ VE KOYU BİR SOHBET

Herbalife ürünlerini kullanırken en önemli ayrıntılardan biride yüz yüze görüşmek ve karşılıklı güven oluşturmak çok önemlidir. Herbalife ürünleri ile beklediğiniz sonucu aldıracak yaşam koçunu yakından tanımanız sizi bir adım öne götürür. Mardin’de kullanıcılarımızın hepsi ile en az haftada bir buluşuyoruz. Günlük görüşme imkanı bulduğumuz kullanıcılarımızda var. Kilo kontrol ve kilo verme sürecinde moral motivasyonunuz düştüğünde hemen yanınızda yaşam koçunuzun size destek vermesi teselli etmesi çok ama çok önemlidir.

Mardin Herbalife aktif yaşam koçu Büşra ile fit kal olarak sonuç vaat ediyorum

Herbalife ürünleri uzaktan aldığınızda diğer alış verişlerde başınıza gelen yanlış veya eksik ürün gelme ihtimali var. Gıda alıyorsunuz son kullanma tarihleri önemli tarihi geçmiş bir ürün kullanmanız sağlığınıza zarar verebilir. Herbalife Mardin temsilcisinden aldığınızda hiç bir olumsuz durumla karşılaşmazsınız.

Herbalife ürünleri ile kilo vermek, kilo almak, cilt sorunlarınız için herbalife cilt bakım ürünlerini kullanmayı düşünüyorsanız ve sporcu gıdaları tüketmek ve kas yapmayı hedefliyorsanız bu konuda bilgilenmek için uğraşmayın. Siz herbalife kilo kontrol ürünleri ile fit bir vücuda kavuşmak isteyen kullanıcılarımızın tam yetkin bilgili herbalife yaşam koçu BÜŞRA olarak benimle iletişime geçmenizi bekliyorum

Günlük takip ve bilgi paylaşımı

SİZİNLE HEP İLETİŞİMDE KALIYORUZ

Kilo verme sürecine başlamış bütün kullanıcılarımı günlük takipte tutuyorum. Her gün sizi arayan veya mesaj yazan bir danışmanınız olsun istemez misiniz? Kilo verme sürecinde desteğimiz hep sürmektedir,

Mardin ve ilçeleri için herbalife iletişim numaralarımız

Mardin ilimiz ve ilçelerimiz için herbalife takip ve danışmanlık hizmetimiz aşağıdaki numaralardan bulunduğunuz ilçe herbalife koçuna ulaşabilirsiniz.

Herbalife Midyat temsilcisi

Midyat Mardin’in tarihi en eski ilçelerinden biridir. Herbalife beslenme koçu olarak artık Mardin Midyat’a da hizmet veriyoruz. Midyat’ta bir çok kullanıcımız var. hepsi takip ve danışmanlık doğru programlarla sonuç aldılar. Memnun müşteri yeni müşteri getirir.

MİDYAT HERBALİFE İLETİŞİM: 05052135712

Herbalife Dargeçit temsilcisi

Mardin’in şirin ilçelerinden birdir Dargeçit. Adı Dargeçit ama insanlarının gönlü geniştir. Herbalife Dargeçit olarak şunu çok iyi biliyoruz Dargeçit herbalife ürünlerini çok sevdi. Bir çok kullanıcımızdan hızla sonuç aldık. Kilo verme ve cilt bakımı seanslarımız çok harika geçiyor. Dargeçit’te yaşıyorsan bizimle iletişime geç.

DARGEÇİT HERBALİFE ŞUBESİ İLETİŞİM: 05052135712

Herbalife Derik temsilcisi Büşra

Derik Mardin’in en şirin ilçelerinden biridir. Herbalife nutrition şirketi artık ürünleri ile Derik’te. Derik Herbalife temsilcisi olarak bana ulaşın. Cilt kremleri, saç şampuanları, sporcu proteinleri, kilo verme ve alma ürünleri ile sizlere takip danışmanlık yaparak hayatınızı değiştirmeyi vaat ediyorum.

DERİK HERBALİFE ŞUBESİ İLETİŞİM: 05052135712

Herbalife Kızıltepe Temsilcisi Büşra

Kızıltepe demek ipek yolu ticaretinin kavşağı demektir. Tarih boyu önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Kızıltepe herbalife şubesi şimdi ilçemizde herbalife kullanmak isteyenlere hizmet veriyor. Takip ve danışmanlık ayrıca günlük kişiye özel beslenme programları ile çok kolay sonuçlar alıyoruz. Bana ulaşın.

KIZILTEPE HERBALİFE ŞUBESİ İLETİŞİM : 05052135712

Herbalife Mazıdağı temsilcisi Büşra

Eski adıyla namı değer Şamrah yeni adı Mazıdağı olarak değişmiştir. Mazıdağı ilçesi dağlar üzerinde Mardin’in en serin ilçelerinden biridir. Mazıdağı herbalife şubemizi açtık. Kilo kontrolü ve cilt bakım kremlerimizi ayrıca protein tozlarımızı merak ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

MAZIDAĞI HERBALİFE ŞUBESİ : 05052135712

Herbalife Nusaybin temsilcisi Büşra

Nusaybin ipek yolu üzerinde Dicle ile Fırat nehri arasında kurulan harika bir yerleşim yeridir. Herbalife ofisimizi yeni açtık. Her eve herbalife ürünleri girecek sloganımızla artık Nusaybin’deyiz. ilçemizde şimdiden bir çok herbalife kullanıcımız oldu. Sizlerde herbalife kullanmak isterseniz bana ulaşın.

NUSAYBİN HERBALİFE OFİSİ TELEFON: 05052135712

Herbalife Ömerli – Mardin

Ömerli üzümleri ile ünlü bir ilçedir. Mardin merkeze çok yakın ilçelerden biridir. Herbalife Ömerli ilçesinde bir yıldır faaliyet göstermekteyiz. Ömerli’de bir çok herbalife kullanıcılarımız var. Herbalife ürünleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın.

ÖMERLİ HERBALİFE ŞUBESİ:05052135712

Herbalife Savur Temsilcisi Büşra

Savur Mardin’in en eski ilçelerinden biridir. Herbalife Savur ofisi olarak altı aydır hizmet vermekteyiz. Kilo kontrolü ve cilt bakım ürünleri hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşın.

SAVUR HERBALİFE ŞUBESİ:05052135712

Herbalife Yeşilli Temsilcisi Büşra

Yeşilli Mardin’in en şirin ilçelerinden biridir. merkeze çok yakındır. Herbalife Yeşilli ofisimizi 5 ay önce açtık. Artık Yeşilli’de herbalife kullanmak çok daha kolay. Herbalife ürünleri ile kilo vermek, kilo almak , cilt bakımı ve sporcu ürünlerine kolayca ulaşabilir kullanıp sonuç almanıza destek olabiliriz.

YEŞİLLİ HERBALİFE ŞUBESİ :05052135712

Mardin’de herbalife kullananların sıkça sordukları sorular

Kilo vermek istiyorum. Hızla zayıflatan herbalife ürünü hangisidir?

Herbalife ürünlerimizden bazıları hızla zayıflatıyor diye bir durum yok. Sizinle yapacağımız kişisel değerlendirme ve detaylı vücut analizi sonrası kilo kontrol programına başlamalısınız. Kilo vermede hızı sizin süreçteki disiplininiz daha çok belirleyici olacaktır.

Herbalife kilo kontrol ürünleri ile ayda kaç kilo verilebiliyor?

Mardin’de kullanıcılarımızdan veya herbalife ile kilo vermeye ilgi duyan kişilerden ilk duyduğum soru diyebilirim. Evet arkadaşlar herbalife ürünleri ve Herbalife Mardin yaşam koçu olarak benim danışmanlığımda yapacağımız program dahilinde kullandığınız süreçte mutlaka kilo vereceksiniz. Ancak ayda şu kadar kilo verebilirsin demeyi çok doğru bulmuyorum.

 

 Herbalife sporcu gıdaları nedir? Protein  değeri nedir?

HERBALİFE SPORCU

Sporcu gıdalarımız Herbalife formül bir sport (detaylı bilgi için tıkla) – herbalife rebuild strength (detaylı bilgi için tıkla) – herbalife rebuild endurance (detaylı bilgi için tıkla) – herbalife prolong (detaylı bilgi için tıkla)  ve CR7 drive (bilgi için tıkla) olmak üzere 5 çeşit ürünümüz var. Spordan önce, spor anında, uzun metrajlı sporlarda ve spordan sonra olarak bütün sportif aktivitelere uygun ürünlerimiz var. Protein en çok sorulan bir konu olmaktadır. Burada bilinmesi gereken en önemli bilgi bir öğünde bedenimiz ne kadar protein sindirebilir. Bir öğünde insan vücudu en fazla 25 gr civarında protein kana karıştırabiliyor. yani siz bir öğünde 50gr protein alsanız da yine 25 gr protein almış olacaksınız. Fazla proteinde vücutta yağlanmaya neden olabilir.

Herbalife ürünlerinde bir öğünde 25 gr protein vardır. Siz daha çok protein almak istiyorsanız sindirim yarım saatte tamamlanır. yarım saat sonra ikinci porsiyona geçerek 50 gr proteine çıkarabilirsiniz.

Herbalife cilt bakım ürünlerinde güneş koruyucu krem var mı?

Evet var. Herbalife SPF-30 Nemlendirici krem bu kremimiz gün içerisinde cildinize uyguladığınızda cildinizin nemini en yüksek seviye olan sekiz kat ekstra nemlendiriyor. Bu seviyeyi gün boyu koruyor. Cildiniz daha elastiki yapıda duruyor. Başka bir göle bakıldığında bebeksi pürüzsüz bir görünüm sergiliyor. sizi hem güneşten tam anlamıyla koruyor. hem de güneşten alacağınız vitaminlerin almanızı engellemiyor ve cildinizi nemli tutuyor.

 Herbalife kil maskesi nasıl kullanılır? etkisi nedir?

Bu kadar samimi ve içten sorular soruluyor ki çok mutlu oluyorum. Herbalife kil maskesi betonit kil içeren çok etkili bir maskedir. Ciltteki ne kadar zararlı maddelere yapışarak ciltten uzaklaştırır. Ayrıca cilt altındaki toksit maddeleri betonit kil içerisindeki eksi iyonlar sayesinde ciltten temizler. Ciltte botoks etkisi bırakır. Cildinizin toparlanmasına katkı sunar. Kullanımı ciltte tabaka oluşturacak şekilde sürün. Özellikle boyun ve boğaz kısmınıza uygulayın çünkü buralar ilk kırışan ve estetik yapılması riskli bölgeler.

Emziren anneyim kilo vermek için herbalife kullanabilir miyim?

Yavrularımız evlatlarımız biz anneler için ilk önceliğimizdir. Tedirgin olmanızı çok iyi anlıyoruz. Emziren annelere bir uyarımız var. Herbalife ürünlerinden Thermo complete yağ yakıcı tableti kullanmayınız. Çünkü içerisinde kafein var. Bebeğinize kafein yüklemesi olur kim tavsiye ederse etsin kesinlikle kullanmamanızı öneririm.

Diğer öğün yerine geçen herbalife shake gönül rahatlığı ile kullanın.  Herbalife formül bir shake Avrupa’da bazı ülkelerde anne sütünden sonra en kaliteli ve besin değeri yüksek gıda seçildi. Alovera konsantre içeceğini güvenle kullanın. herbalife heartwell lif tozu sindirimi kolaylaştırır ve kabız olmanızı önler, ayrıca kilo vermenize destek olur. Herbalife bitkisel çay günde iki bardak içebilirsiniz. Bu miktarın üzerine çıkmamaya özen göstermelisiniz. Kullanmadan bizimle iletişime geçerseniz size destek olabiliriz.

Hamileyim kilo kontrol etmek için herbalife kullanabilir miyim?

Öncelikle Allah iyi zamanlarda kazasız belasız huzurlu rahat bir doğum nasip etmesini dilerim. Hamilelik döneminde her bayanın kabusu sürekli artan kilolarıdır. Aslında bu hamilelik sürecinin doğal bir sonucudur. Ancak burada hamilelik süresinde hem taşıdığınız bebeği tam olarak beslemek hem de dikkatli davranarak kilo alımını minimize etmek bir hedef olmalıdır.

Hamilelik sürecinizde herbalife formül bir shake, herbalife alovera konsantre  içeceği, herbalife vitamin tablet, herbalife omega-3 ve herbalife heartwell lif tozu kullanabilirsiniz.  Herbalife sizi ve bebeğinizi vitamin ve mineral olarak destek olacaktır.

UYARI!! Herbalife thermo  complete yağ yakıcı tablet ve herbalife bitkisel çayı tüketmemenizi öneririz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yeni ve sizin herbalife konusunda bilgilenmenize destek olacak sorular geldikçe bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğim. Lütfen takipte kalın.

Detaylı bilgi ve sipariş için arayın