Herbalife ile Zayıflayanlar Anlatıyor

Herbalife Nutrition şirketi yaklaşık 22 yıldır. Türkiye’de kilo kontrol alanında yer almaktadır. Firmanın kişiye özel koçlukla kullanılan çok popüler kilo yönetimi ürünleri vardır. Bu ürünler Türkiye’de dengeli ve sağlıklı beslenmeye önem veren bireyler tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle şu an ülkemizde bir çok kişi herbalife ürünleri ile sonuç almış ve büyük bir memnun müşteri kitlesi oluşmuştur.

Şimdi herbalife ürünleri ile sonuç alanların hikayelerine yer vereceğiz.

Merhabalar ben yaklaşık iki yıldır herbalife kullanıyorum. Artık her sabah kahvaltımı shake ile yapıyorum.

Herbalife Kullanmaya nasıl karar verdim?

İki yıl önce kızımdan o sözü duyuncaya kadar hiç bir şeyin farkında değildim. İlkokula giden kızım bir gün bana dedi ki:”Anne sen beni okula almaya gelme çünkü arkadaşlarım diyor ki senin annen ne kadar yaşlı  cemil ve Sena’nın annesi birde sen yaşlısın ben istemiyorum okula gelmeni.”   Bir an kızıma çok kızmıştım beni beğenmiyor diye halbuki sınıftaki anneler yaş ortalaması aynı idi. Eve gittim aynaya baktım kendimi inceledim ve kendi kendime kızım doğru söylüyor. Benim acil zayıflamam gerekli diyerek arayışa geçtim.

Çok çeşitli otlar denedim olmuyor. Bir gün haftalık gün toplantımızda  arkadaşlarla sohbet zayıflamaya diyete geldi ben ot kaynatıp içtiğimi söyledim. Orada bir arkadaşım bana neden herbalife ürünlerini denemiyorsun dedi ve bana bir kart verdi üzerinde tryaşamkoçu kilo kontrolünde size hep destek olacağız bizimle iletişime geç yazıyordu.

Ertesi günü aradım. Randevulaştık bana herbalife shakeyi, herbalife çayı. herbalife alovera içeceğini ve herbalife termo comple yağ yakıcı tableti anlattı. Söyledikleri çok basitti benim zahmetle yaptığım çaylara benzemiyordu.

Neyse herbalife shake ile beslenmeye başladım. İnanılmaz kendimi hafif hissetmeye başladım önceki diyetlerim gibi acıkmıyordum artık.

99 kiloda olan ben üç ay gibi bir sürede  17 kilo vermiştim. İnanılmaz mutluydum iradem tavan yaptı. İki ay daha çok kontrollü kullandım 7 kilo daha verdim. toplamda 24 kilo vererek 75 ideal kiloma geldim. Vücudumda hiç bir sarkma olmadı aksine daha ince ve kaslı vücuda kavuştum.

En güzel yanları şimdi kızım okulda elimi gururla tutuyor. Arkadaşlarına annem gençleşti diyormuş. Benim için ise (s) beden giymek (XXL) kurtulmak paha biçilmez bir zevk. Herkesin ne yaptın çok güzel olmuşsun demesi hele eşimin bana ilgisi anlatılmaz adeta yaşanır şekilde arttı.

Kilo vermek isteyen herkese son paragrafta anlattıklarımı hayal edin ve asla vazgeçmeyin derim.

Şimdi kızımın okul arkadaşları Cemilin annesi Ayfer hanım ve Sena’nın  annesi Gülhan hanım da herbalife ürünlerine başladılar onların idoli benim. Aman Allah’ım birilerinin idolü olmak ne kadar güzel bir şey kendimle gurur duyuyorum. İnanın sadece karar verin. Tryaşam koçu  size her şeyi anlatıyor tam bir rehber.

Herbalife ile zayıflayıp şimdi benim gibi ümitsiz arkadaş ve bilmediğim insanlara yardımcı olmak için herbalife yaşam koçu olmaya karar verdim. Nazan hanımın yani artık sponsorumun yanında staja başlayacağım. Bir de herbalife üyesi olmak o kadar zor ve pahalı bir şey değilmiş. Hemen online iki dakikada herbalife distribütörü oldum.

Herbalife hakkında bilgi almak isterseniz benim yaşam koçumun İletişim numarası :05055444606

Bir bardak shake ile hayatımı değiştirdim

Merhaba arkadaşlar ben bundan iki yıl önce mutsuz kendi sorunları ile baş edemeyen sürekli depresyon ilaçları kullanan biriydim. Kendim 120 kilo eşim 77 kilo atletik vücudu olan biriydi. İlk evlendiğimizde ben 88 kilo civarında geziyordum. O zamanlar aşkla sarhoştuk hiç kilo falan bizi enterese etmiyordu. Neyse birinci  hamileliğim herkes çocuk beslensin ye hadi ye söylemleri ile doğum sonrası ben 105 kilo oldum. Geri 100 kiloya düşebildim. Eşim ”hayatım önemli olan benim seni beğenmem değil mi? takma kilolarını” diyerek beni teselli ediyordu.

İkinci hamileliğim ve yine çevrem ye çocuk etkilenmesin doğumdan sonra diyet yaparsın. Dilek ve temennileri ile ben doğum sonrası 127 kilo olarak karşılarında duruyordum. Yine kendi çabalarımla 120 kiloya gelebildim. Bu arada eşim sürekli spor yapıyor çok sosyal biri etrafında çok seviliyor. Her gittiğimiz ortamda spor ve fit görünüm konuşuluyor. Tabi ki ben bu konularda görüş bile beyan etmeye utanıyorum. Bu arada psikolojim bozuldu ve sürekli depresyon ilaçları alıyorum. Kilo veremiyorum sanki bir çıkmaza girmiş gibi hissetmeye başladım.

Ta o günkü eşimin ağzından dökülen kelimeleri duyuncaya kadar, belki hayatım boyu en çok üzüldüğüm anlardan biriydi. Arkadaşım Esen bir akşam eşimle birlikte bizi yemeğe davet ettiler. Esenin eşi Ragıp ta benim eşimi çok sever. Akşam onlarda yemek yedik sonra çay faslı derken ben Esene yardım için mutfağa gitmiştim. Tam tekrar salona döneceğim esnada eşim beni görmedi. Esenin eşi Ragıp’a ya artık varil gibi oldu. Bir şey demiyorum ama artık çok çirkin bir görünümü oldu. Hiç azim yok bana bakıp kocam çok fit bende öyle olayım demiyor. Bu sözler beni öyle yaraladı ki ben halbuki kilo vermek çok istiyorum ama başaramıyordum. Hiç kimseden destek göremeyince bırakıyorum. Gözlerimde yaşları tutamıyordum, mutfakta Esen beni teselli etmeye çalışıyor. Bana bir an kız sen kilo vermeyi gerçekten çok istiyor musun? dedi.  Bu sorumu Esen tabi ki çok istiyorum. O zaman seni biri ile tanıştıracağım yarın gidelim dedi.

Ertesi günü evden çıktım heyecanla bir kulübe gittik. Tryasamkocu kilo kontrol merkezi  içeri girdik. Çok gülümseyen bir bayan kendisini tanıttı. Herbalife yaşam koçu Nazan neyse uzatmayayım durumumu ağlayarak anlattım. Yanağıma dokundu üzülme beraberiz başarabiliriz dedi. İlk kez biri bana bunu söyledi. Beni dinledi ve bana uygun bir program yaptı.

Herbalife ile nasıl kilo verdim?

Herbalife beslenme programım : Sabah kahvaltı yerine herbalife şhake hazırlayıp içeceksin. Çayı gün boyu içeceksin. Aloverayı gün boyu sularımın içerisine koyarak tüketebileceğimi belirtti.. Akşam yemek yerine yine herbalife shake, herbalife çay, herbalife alovera ve herbalife lif tozu (heartwell) içeceksin. Hepsi bu kadar dedi. Çok kolaydı ben bunu yapabilirdim. Evet yapabilirsin ama her gün benimle üç defe iletişime geçmelisin. Her herbalife yemeğini bana resim çek ve gönder dedi. Yani annem babam gibi ilgilenecekti. Çok mutlu oldum. hemen başladım.

Sonuç:

Nemi oldu? Merak ediyor musunuz?

8 ay sonunda 50 kilo verdim. Şuan 70 kiloyum havalarda gerçekten uçuyorum. Yaşam koçum Nazan hanım benimle adeta bebek gibi ilgilendi. Yeri geldi kızdı, yeri geldi takdir etti. Beni ödüllendirdi. Ben ona herbalife prensesim diyorum. Neler denemiştim olmamıştı. Ama denemediğim en önemli noktayı kaçırmışım belki hepimiz bu noktayı atlıyoruz arkadaşlar birinin sizi takip etmesi size sürekli motivasyon pompalaması çok önemli. Kilo vermede en önemli kısım olduğunu inanın ben yaşayarak öğrendim.

Şu ara Nazan hanımdan öğleden sonraları herbalife yaşam koçu eğitimi alıyorum. Çok yakında bende bir kulüp açıp kendim gibi arayışta olan insanların hayatına dokunmak istiyorum. Eşimle çok mutluyum. Bazen takılıyorum varil gibi kadın gitti, bardak gibi kadın geldi. diyorum Mahcubiyetini gözlerinde görüyorum ben sevdiğimi affettim. Herbalife shake hayatımın her yerine dokundu. Teşekkürler yaşam koçum teşekkürler herbalife..

Herbalife ürünleri ile kiloda alınır mı? demeyin. Ben Dört Ayda on dört kilo aldım.

Merhaba benim ismim Cem boyum 184cm kilom 57 kg ağırlığındaydım. Etrafımda herkes bana Ceset Cem lakabını takmışlardı. Çok üzülüyordum. Ama gerçekten çok zayıf ve sürekli üşüyordum. Bedenimde yağ yoktu. Kilom dolayısı ile iş bulamıyordum. Bir gün bir lokantada garson için iş görüşmesine gittiğimde iş yeri sahibi beni görünce oğlum senden garson falan olmaz Afrikalılar gibisin müşteri demez mi patron bu çocuğa hiç yemek vermiyor mu? Bana güldü ve gönderdi. Bu olay o kadar zoruma gitti ki kara verdim bunun bir çözümü olmalıydı. Mahalleden arkadaşım Ali ” Cem herbalife ürünleri ile kilo alınıyormuş hiç araştırdın mı? Dedi.” Hemen internete yazdım karşıma tryasamkocu sitesi çıktı. Yaşam koçu Nazan Hanımla görüştük. Bana o kadar ümit verdi ki adeta kilolu halimi hayal ettirdi.

Kaybedecek saniyem yoktu çok kararlıydım. Benim her dediğimi yapacaksın dedi. Başladım çok da uzatmak istemiyorum. tam dört ay oldu on dört kilo aldım. Şu an 71 kiloyum çok fitim. herkes şokta nasıl olur diyorlar. Çünkü herkes bilir ben yıllarca kilo almak için sürekli bir şeyler denerim ama hep hüsran olurdu. Ama bu defa sevgili yaşam koçum Nazan Abla ben ona abla diyorum. Bana çok emek verdi üzerimde ablam kadar hakkı var. Şimdi Aydın’ da online yaşam koçu kursları alıyorum Nazan abldan bende benim gibi kilo almak isteyen kişilere yardımcı olacağım. Teşekkürler herbalife teşekkürler Nazan abla her şey sayende oldu. İyi ki tanıdım şansım.

Herbalife üyesi veya herbalife aktif yaşam koçu nasıl olabilirim?

Ücretsiz Herbalife üyesi olmak isteyenler için adım adım anlattığımız yazımızı inceleyin.

Ücretsiz Herbalife’ın Ayrıcalıklı Müşterisi Nasıl olabilirim? Ayrıcalıklı Müşteri Proramı Ne Demek?

 Herbalife hakkında bilgi almak isterseniz benim yaşam koçum


Siz de diyet ve kilo verme hikayeniz varsa yorumlar kısmında paylaşabilir. Bir çok kişiye ilham olabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder