Herbalife ürünleri hakkında bilgi

Herbalife nutrition  şirketi tarafından üretilen temel beslenme ürünleri dünyanın yaklaşık 98 ülkesinde satılmakta. Herbalife nitritıon şirketi 36 yıldır beslenme ürünleri ile aralıksız ve kesintisiz faaliyet göstermektedir. Artık şirket mali konuda çok güçlü bunu da güçlü sponsorluklarla göstermektedir. Şimdi herbalife ürünleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Herbalife Formül 1 Shake

Herbalife formül 1 besleyici shake içeriğinde 23 çeşit vitamin ihtiva etmesiyle ve bir porsiyonunda 216 kalori içermesi beslenme ve diyet programlarında tercih edilmektedir.

Herbalife formül 1 besleyici shake sütle ile su ile meyve suyu ile içebilirsiniz. Son zamanlarda shakenin pudingleri çok seviliyor.

  • Herbalife besleyici shake kilo aşağı programında günde iki sefer içilir.
  •  Herbalife besleyici shake kilo yukarı programında günde üç defa kullanılır.
  • Herbalife besleyici shake kilo kontrol programında  günde bir defa içilir.
  • Herbalife besleyici shake kilo kitleme programında danışmanınızın önerisi doğrultusunda miktar ve oran onun belirlediği ölçüde kullanılır.
  • Herbalife besleyici shake bazal kalori kontrolünde yani diyet programlarında size belirtilen miktarda ve oranda kullanılır.
  • Herbalife besleyici shake haftalık kalori oranlamasında veya aylık kalori kontrollerinde beslenme yönteminize belirlediğiniz ölçüde herbalife shake kullanarak yapabilirsiniz.

Herbalife besleyici shake puding tarifi : 125ml sıcak suyu mikserinize koyun üzerine 125 ml soğuk su koyun yaklaşık 60 dereceye gelen suya  Herbalife besleyici shake çikolata aromalı olanından üç yemek kaşığı koyun mikserin haznesinin kapağını kapatıldığından emin olun ve mikserinizi çalıştırın.Bu karışımı kaselere koyun buz dolabınızın derin dondurucu kısmında yarım saat tutun sonra buzdolabınızın normal soğuk kısmına koyun yarım saat sonra buzdolabından çıkarıp üzerine fındık ,ceviz, fıstık parçacıkları koyarak pudinginizi dahada lezzetlendirebilirsiniz.

Afiyet olsun.

Herbalife Çay

Herbalife çay kakule bitkisi, yeşil çay, siyah çay, ebegümeci otu,  bamya çiçeği ve maydanoz otu bu bitki ve otların ekstreleri ile muhteşem bir kombinasyonudur. Antioksidan özelliği ve enerji vermesiyle ön plana çıkan bir lezzetli içecektir. Herbalife çay içimi metabolizmayı hızlandırması ile yağ enerjisinin günlük aktif yaşama katılması ile bedensel incelme sağlamaktadır. Herbalife çay soğuk ve sıcak olarak tüketilebilir. Günde isteğe bağlı olarak 3 ile 6 defa içilebilir.  Herbalife kilo kontrol, kilolardan kurtulma programında, kilo kitleme ve bedensel sıkılaşma programlarında herbalife çay çok tercih edilmektedir.

Herbalife çay kullanımı : bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı konarak içilebilir. soğu içimde yine bir bardak suya bir çay kaşığı konarak karıştırılıp içilebilir.   Ancak herbalife çay beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Herbalife Aloevera konsantre içeceği

Herbalife aloevera konsantre içeceği meksika aloevarasından elde edilmiş konsantre bir içecektir. Aloevera bitkisinin jelinin yara iyleştirici özelliği dünya tarafından bilinmekte ve bir çok tıbbi ilaçlarda kullanılmakta günümüzde cilt bakım kozmetik alanında bütün ürünlerde aloevera kullanılmaktadır.

Herbalife aloevera içeceği kilo kontrol, kilo aşağı programı ve kilo kitleme programlarında kullanılmaktadır.

Kullanımı : Sabah aç karnına bir bardak suya iki kapak kullanılır. Ancak aloevera içeceğini beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Herbalife Termo Complete Tablet

Herbalife termo complete tablet  mate bitkisi , saf kafein ( Kahvedeki kafein )  C vitamini içerir. Termo complete tablet adı üzerinde ısı ısınma sağlayan ürün yani vücudumuzu olduğu ısıdan bir tık daha yükselmesi ve bu şekilde ısınan vücutta katı yağ diye adlandırdığımız yağ tabakalarını hareketlendirir ve parçalanmasını sağlar. Bu yağları da metabolizma enerjiye çevirir. bu şekilde bedensel incelme ve sarkmayı önler.

Kullanımı : Termo complete tablet normal genel kullanımda günde iki defa kullanmanız önerilir. Ancak Termo complete tablet beslenme danışmanınızın size sunduğu programda miktar ve oran değişebilir. Ürünler kişiye özel kullanılmalıdır.

Termo complete tableti kalp ve damar rahatsızlığı olanlar. Kalp pili olanlar. tansiyon rahatsızlığı olanların kullanmasını önermiyoruz.

Herbalife Formül 2 vitamin tablet

Bayanlar ve erkekler olarak iki ayrı formülde üretilmiştir.

Bayanlar vitamin tablet : Bayanlarla erkeklerin anatomisi farklı olduğundan kadınların vitamin tableti folik asit demir ve kalsiyum yönünden özel formüle edilmiştir.Bayanların ihtiyacı olan vitaminler daha yoğun olarak formüle edilmiştir.

Erkekler vitamin tablet : Erkekler için dayanıklılık ve güç ihtiyacına yönelik formüle edilmiş  tablet tir.

Herbalife Protein Bar

Herbalife protein bar çikolata krizi olan kullanıcılar için ideal bir ara öğündür. Limonlu, bademli ve fıstıklı olarak üç çeşit tadı vardır. Protein barı diğer çikolata paketlerinden ayıran özelliği bir tane herbalife protein barda 10 gr. protein vardır. 139 kalori içerir. Sağlıklı karbonhidrat içerir. Bir paketinde 14 adet protein bar vardır.

Günde iki defa ara öğün olarak yiyebilirsiniz.

Herbalife Gurme Domates Çorbası

Herbalife domates çorbası likopen yönünden çok zengindir. Çok lezzetli bir çorbadır. Ara öğün olarak içilebilir. Çok doyurucudur.

Sonuç

Herbalife ürünleri sadece kilo problemi alanında değil dengeli beslenme konusunda tercih edebileceğiniz en önemli besin kaynağıdır. Herbalife dış beslenme adı altında cilt bakım ürünleri ve sporcu gıdası ayrıca saç bakım şampuanı ve kremi ürünleri de ürün yelpazesinde vardır. Kendinize ve kaliteye önem veriyorsanız mutlaka herbalife ürünleri ile yolunuz kesişir.

kendinize güvenin kaybettiğiniz kilolarınız olsun. Mutluluk hiç kaybetmemek üzere sizinle olsun.

HERBALİFE YAŞAM KOÇU BESLENME DANIŞMANI : 05055444606

 

Herbalife Muğla/Dalaman 05057752512

                 Herbalife İle Zayıflama

Herbalife Ürünlerini kullanmak almak istiyorsanız. Ancak  bir yetkili distbüritörden  almak istiyorsunuz. Herbalife ürünlerini kullanırken bir herbalife yaşam koçu rehberliğinde kullanmanız menfaatinize olur. Bu nedenledir ki herbalife ürünlerini aldığınızda nasıl kullanacağınız en önemli kısımdır. Çünkü herbalife ürünleri bir ilaç gibi değildir. Kullanma şekli herkese göre değişir. Mutlaka bir herbalife yaşam koçu size destek vermelidir. Eğer kilo vermek istiyor ve bunu herbalife shake, herbalife çay, herbalife termo tablet, herbalife alovera içeceği, herbalife çikolata  ve herbalife çorba gibi kilo yönetimi ürünlerini kullanarak yapmak istiyorsanız bu sürecinizi iyi bir herbalife yaşam koçu danışmanlığı ve takibinde devam ederseniz sizin göremediğiniz yanlışları danışmanınız düzeltmenizi sağlar.  Herbalife yaşam koçluğunda en önemlisi herbalife ürünlerini kullanırken danışmanınızla sürekli telefonla yazışarak irtibat halinde olun. Bazen doğru kullanmazsanız doymama şikayeti yaşayabilirsiniz.

Sizin hangi ilde yaşadığınız önemli değil size ürünleri kargo ile ulaştırıyoruz. Sizin tercihiniz doğrultusunda isterseniz  şeffaf kargo yapıyoruz. Önce güveni tesis ediyoruz. Yaşam koçluğunun olmazsa olmazı karşılıklı güven ve ihtimattır. Bizim içi si ve size vereceğimiz emek çok değerlidir.Biz sizin siz bizim aynamız olacaksınız.

Bizim her ilde her ilçede kullanıcımız  var. Herbalife ürünlerinden sonuç alan kullanıcılarımız tercihleri yönünde o ilde herbalife üyemiz oluyor ve o ilde sitemizden yaptığımız herbalife ürünleri hakkındaki eğitimlerle ve watsap üye gruplarımızda  bilgileniyor.

Siz eğer herbalife satmak ve herbalife üyesi olmak danışmanlık yapmak istiyorsanız. Hemen sitemiz iletişim numaramızı arayın. Sizde bizimle çalışan Herbalife üyemiz olun.

Bu yazıyı Dalaman şehrinde yaşayan herbalife kullanmak ve herbalife hakkında bilği almak isteyenler bize ulaşsın diye kaleme aldık. Ayrıca Herbalife Dalaman sipariş ve danışmanlık numaramızla irtibata geçen Dalaman’daki her kullanıcımıza ürünlerin kullanımı ve kilo verme sürecinde yaşam koçluğu yapmaktayız. Herbalife Dalaman danışmanı olmak isterseniz bizi arayın. Bilgi ve eğitim desteğimizden faydalanın.

Herbalife ürünlerini tanımak nasıl size fayda sağlayacak kullanımı hakkında bilgi edinmek isterseniz.

Biz Dalamanda yaşıyoruz danışmanınızı uzakta aramayın. Size en iyi ve en etkili şekilde ürünleri kullanmanızı sağlayalım.

Muğla Dalaman Herbalife Telefonu: 05057752512

Herbalife ile Zayıflayanlar Anlatıyor

Herbalife Nutrition şirketi yaklaşık 22 yıldır. Türkiye’de kilo kontrol alanında yer almaktadır. Firmanın kişiye özel koçlukla kullanılan çok popüler kilo yönetimi ürünleri vardır. Bu ürünler Türkiye’de dengeli ve sağlıklı beslenmeye önem veren bireyler tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle şu an ülkemizde bir çok kişi herbalife ürünleri ile sonuç almış ve büyük bir memnun müşteri kitlesi oluşmuştur.

Şimdi herbalife ürünleri ile sonuç alanların hikayelerine yer vereceğiz.

Merhabalar ben yaklaşık iki yıldır herbalife kullanıyorum. Artık her sabah kahvaltımı shake ile yapıyorum.

Herbalife Kullanmaya nasıl karar verdim?

İki yıl önce kızımdan o sözü duyuncaya kadar hiç bir şeyin farkında değildim. İlkokula giden kızım bir gün bana dedi ki:”Anne sen beni okula almaya gelme çünkü arkadaşlarım diyor ki senin annen ne kadar yaşlı  cemil ve Sena’nın annesi birde sen yaşlısın ben istemiyorum okula gelmeni.”   Bir an kızıma çok kızmıştım beni beğenmiyor diye halbuki sınıftaki anneler yaş ortalaması aynı idi. Eve gittim aynaya baktım kendimi inceledim ve kendi kendime kızım doğru söylüyor. Benim acil zayıflamam gerekli diyerek arayışa geçtim.

Çok çeşitli otlar denedim olmuyor. Bir gün haftalık gün toplantımızda  arkadaşlarla sohbet zayıflamaya diyete geldi ben ot kaynatıp içtiğimi söyledim. Orada bir arkadaşım bana neden herbalife ürünlerini denemiyorsun dedi ve bana bir kart verdi üzerinde tryaşamkoçu kilo kontrolünde size hep destek olacağız bizimle iletişime geç yazıyordu.

Ertesi günü aradım. Randevulaştık bana herbalife shakeyi, herbalife çayı. herbalife alovera içeceğini ve herbalife termo comple yağ yakıcı tableti anlattı. Söyledikleri çok basitti benim zahmetle yaptığım çaylara benzemiyordu.

Neyse herbalife shake ile beslenmeye başladım. İnanılmaz kendimi hafif hissetmeye başladım önceki diyetlerim gibi acıkmıyordum artık.

99 kiloda olan ben üç ay gibi bir sürede  17 kilo vermiştim. İnanılmaz mutluydum iradem tavan yaptı. İki ay daha çok kontrollü kullandım 7 kilo daha verdim. toplamda 24 kilo vererek 75 ideal kiloma geldim. Vücudumda hiç bir sarkma olmadı aksine daha ince ve kaslı vücuda kavuştum.

En güzel yanları şimdi kızım okulda elimi gururla tutuyor. Arkadaşlarına annem gençleşti diyormuş. Benim için ise (s) beden giymek (XXL) kurtulmak paha biçilmez bir zevk. Herkesin ne yaptın çok güzel olmuşsun demesi hele eşimin bana ilgisi anlatılmaz adeta yaşanır şekilde arttı.

Kilo vermek isteyen herkese son paragrafta anlattıklarımı hayal edin ve asla vazgeçmeyin derim.

Şimdi kızımın okul arkadaşları Cemilin annesi Ayfer hanım ve Sena’nın  annesi Gülhan hanım da herbalife ürünlerine başladılar onların idoli benim. Aman Allah’ım birilerinin idolü olmak ne kadar güzel bir şey kendimle gurur duyuyorum. İnanın sadece karar verin. Tryaşam koçu  size her şeyi anlatıyor tam bir rehber.

Herbalife ile zayıflayıp şimdi benim gibi ümitsiz arkadaş ve bilmediğim insanlara yardımcı olmak için herbalife yaşam koçu olmaya karar verdim. Nazan hanımın yani artık sponsorumun yanında staja başlayacağım. Bir de herbalife üyesi olmak o kadar zor ve pahalı bir şey değilmiş. Hemen online iki dakikada herbalife distribütörü oldum.

Herbalife hakkında bilgi almak isterseniz benim yaşam koçumun İletişim numarası :05055444606

Bir bardak shake ile hayatımı değiştirdim

Merhaba arkadaşlar ben bundan iki yıl önce mutsuz kendi sorunları ile baş edemeyen sürekli depresyon ilaçları kullanan biriydim. Kendim 120 kilo eşim 77 kilo atletik vücudu olan biriydi. İlk evlendiğimizde ben 88 kilo civarında geziyordum. O zamanlar aşkla sarhoştuk hiç kilo falan bizi enterese etmiyordu. Neyse birinci  hamileliğim herkes çocuk beslensin ye hadi ye söylemleri ile doğum sonrası ben 105 kilo oldum. Geri 100 kiloya düşebildim. Eşim ”hayatım önemli olan benim seni beğenmem değil mi? takma kilolarını” diyerek beni teselli ediyordu.

İkinci hamileliğim ve yine çevrem ye çocuk etkilenmesin doğumdan sonra diyet yaparsın. Dilek ve temennileri ile ben doğum sonrası 127 kilo olarak karşılarında duruyordum. Yine kendi çabalarımla 120 kiloya gelebildim. Bu arada eşim sürekli spor yapıyor çok sosyal biri etrafında çok seviliyor. Her gittiğimiz ortamda spor ve fit görünüm konuşuluyor. Tabi ki ben bu konularda görüş bile beyan etmeye utanıyorum. Bu arada psikolojim bozuldu ve sürekli depresyon ilaçları alıyorum. Kilo veremiyorum sanki bir çıkmaza girmiş gibi hissetmeye başladım.

Ta o günkü eşimin ağzından dökülen kelimeleri duyuncaya kadar, belki hayatım boyu en çok üzüldüğüm anlardan biriydi. Arkadaşım Esen bir akşam eşimle birlikte bizi yemeğe davet ettiler. Esenin eşi Ragıp ta benim eşimi çok sever. Akşam onlarda yemek yedik sonra çay faslı derken ben Esene yardım için mutfağa gitmiştim. Tam tekrar salona döneceğim esnada eşim beni görmedi. Esenin eşi Ragıp’a ya artık varil gibi oldu. Bir şey demiyorum ama artık çok çirkin bir görünümü oldu. Hiç azim yok bana bakıp kocam çok fit bende öyle olayım demiyor. Bu sözler beni öyle yaraladı ki ben halbuki kilo vermek çok istiyorum ama başaramıyordum. Hiç kimseden destek göremeyince bırakıyorum. Gözlerimde yaşları tutamıyordum, mutfakta Esen beni teselli etmeye çalışıyor. Bana bir an kız sen kilo vermeyi gerçekten çok istiyor musun? dedi.  Bu sorumu Esen tabi ki çok istiyorum. O zaman seni biri ile tanıştıracağım yarın gidelim dedi.

Ertesi günü evden çıktım heyecanla bir kulübe gittik. Tryasamkocu kilo kontrol merkezi  içeri girdik. Çok gülümseyen bir bayan kendisini tanıttı. Herbalife yaşam koçu Nazan neyse uzatmayayım durumumu ağlayarak anlattım. Yanağıma dokundu üzülme beraberiz başarabiliriz dedi. İlk kez biri bana bunu söyledi. Beni dinledi ve bana uygun bir program yaptı.

Herbalife ile nasıl kilo verdim?

Herbalife beslenme programım : Sabah kahvaltı yerine herbalife şhake hazırlayıp içeceksin. Çayı gün boyu içeceksin. Aloverayı gün boyu sularımın içerisine koyarak tüketebileceğimi belirtti.. Akşam yemek yerine yine herbalife shake, herbalife çay, herbalife alovera ve herbalife lif tozu (heartwell) içeceksin. Hepsi bu kadar dedi. Çok kolaydı ben bunu yapabilirdim. Evet yapabilirsin ama her gün benimle üç defe iletişime geçmelisin. Her herbalife yemeğini bana resim çek ve gönder dedi. Yani annem babam gibi ilgilenecekti. Çok mutlu oldum. hemen başladım.

Sonuç:

Nemi oldu? Merak ediyor musunuz?

8 ay sonunda 50 kilo verdim. Şuan 70 kiloyum havalarda gerçekten uçuyorum. Yaşam koçum Nazan hanım benimle adeta bebek gibi ilgilendi. Yeri geldi kızdı, yeri geldi takdir etti. Beni ödüllendirdi. Ben ona herbalife prensesim diyorum. Neler denemiştim olmamıştı. Ama denemediğim en önemli noktayı kaçırmışım belki hepimiz bu noktayı atlıyoruz arkadaşlar birinin sizi takip etmesi size sürekli motivasyon pompalaması çok önemli. Kilo vermede en önemli kısım olduğunu inanın ben yaşayarak öğrendim.

Şu ara Nazan hanımdan öğleden sonraları herbalife yaşam koçu eğitimi alıyorum. Çok yakında bende bir kulüp açıp kendim gibi arayışta olan insanların hayatına dokunmak istiyorum. Eşimle çok mutluyum. Bazen takılıyorum varil gibi kadın gitti, bardak gibi kadın geldi. diyorum Mahcubiyetini gözlerinde görüyorum ben sevdiğimi affettim. Herbalife shake hayatımın her yerine dokundu. Teşekkürler yaşam koçum teşekkürler herbalife..

Herbalife ürünleri ile kiloda alınır mı? demeyin. Ben Dört Ayda on dört kilo aldım.

Merhaba benim ismim Cem boyum 184cm kilom 57 kg ağırlığındaydım. Etrafımda herkes bana Ceset Cem lakabını takmışlardı. Çok üzülüyordum. Ama gerçekten çok zayıf ve sürekli üşüyordum. Bedenimde yağ yoktu. Kilom dolayısı ile iş bulamıyordum. Bir gün bir lokantada garson için iş görüşmesine gittiğimde iş yeri sahibi beni görünce oğlum senden garson falan olmaz Afrikalılar gibisin müşteri demez mi patron bu çocuğa hiç yemek vermiyor mu? Bana güldü ve gönderdi. Bu olay o kadar zoruma gitti ki kara verdim bunun bir çözümü olmalıydı. Mahalleden arkadaşım Ali ” Cem herbalife ürünleri ile kilo alınıyormuş hiç araştırdın mı? Dedi.” Hemen internete yazdım karşıma tryasamkocu sitesi çıktı. Yaşam koçu Nazan Hanımla görüştük. Bana o kadar ümit verdi ki adeta kilolu halimi hayal ettirdi.

Kaybedecek saniyem yoktu çok kararlıydım. Benim her dediğimi yapacaksın dedi. Başladım çok da uzatmak istemiyorum. tam dört ay oldu on dört kilo aldım. Şu an 71 kiloyum çok fitim. herkes şokta nasıl olur diyorlar. Çünkü herkes bilir ben yıllarca kilo almak için sürekli bir şeyler denerim ama hep hüsran olurdu. Ama bu defa sevgili yaşam koçum Nazan Abla ben ona abla diyorum. Bana çok emek verdi üzerimde ablam kadar hakkı var. Şimdi Aydın’ da online yaşam koçu kursları alıyorum Nazan abldan bende benim gibi kilo almak isteyen kişilere yardımcı olacağım. Teşekkürler herbalife teşekkürler Nazan abla her şey sayende oldu. İyi ki tanıdım şansım.

Herbalife üyesi veya herbalife aktif yaşam koçu nasıl olabilirim?

Ücretsiz Herbalife üyesi olmak isteyenler için adım adım anlattığımız yazımızı inceleyin.

Ücretsiz Herbalife’ın Ayrıcalıklı Müşterisi Nasıl olabilirim? Ayrıcalıklı Müşteri Proramı Ne Demek?

 Herbalife hakkında bilgi almak isterseniz benim yaşam koçum


Siz de diyet ve kilo verme hikayeniz varsa yorumlar kısmında paylaşabilir. Bir çok kişiye ilham olabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder