Herbalife Ürünlerinin Zararları

                    Kurumsal Herbalife

Herbalife şirketi 1980 yılında Mark hughes  tarafından kurulmuş. İlk önce gıda takviyesi bir ürünle başlamış daha sonra ürün yelpazesini genişletmiştir. Ürünler ilk Amerikalılar kullanmaya başlamıştır. Herbalife şirketi ürünleri network marketing sistemiyle satışa sunmaktadır.

        Herbalife Ürünlerinin Zararları

Herbalife ürünleri ile ilgili sosyal medyada bir çok yazı vardır.

  • Peki herbalife ürünlerinin zararı var mıdır?
  • Evet herbalife ürünlerini iyice irdeleyelim. İnternet’te neler yazıyor objektif olarak yer vereceğim.
  1.  Bir akşam heberlerde dinledik bu kaçıncı ölüm daha ne kadar kişi ölecek  diye başlayan yazı.
  2. Herbalife üyesi oldum. Battım bittim eşimden ayrıldım. Herbalife ye sakın yaklaşmayın.
  3. Amerika’da ürünler yasaklanmış kullanılmıyormuş.
  4. Neden networkmarketing  sitemiyle satılıyor. İyi olsa her yerde satılırdı.
  5. Herbalifenin herb ot demekmiş bize ot yediriyorlar.
  6. Herbalife üyesiyim ürünleri satamadım elimde kaldı. Zarar ettim. Ailemle kavgalıyım herbalife yüzünden bunlar başıma geldi.
  7. Bunun gibi bir sürü şikayetler ve bilinçsiz yanlış görüşler var.

      Herbalife Ürünlerinin Zararları İle İlgili Cevaplar

Yukarıdaki şikayetler bir çok siteden aldım. Bu yazıları özellikle sonuna kadar okudum. Bu haber nerede çıkmış. Hangi kanalda hangi ülkede veya hangi bölgede olmuş hiç bir ayrıntı yok.Araştırdım böyle bir haberin çıktığı da meçhul. Herbalife ürünlerinden dünyada ölen ve bu konuda düzenlenmiş bir  Adli tıp Raporu yok. Ürünlerde Efedra olduğu iddiası var. Ancak  herbalife ürünlerini içerikleri bütün satılan ülkelerde içerikleri ürünler üzerinde yazar. Kaldı ki bağımsız laboratuvarlarda testlerden geçer ve ürün numuneleri saklanır.

      Herbalife üyesi olanlar üyelik paketi olarak ürün alırlar buda şu an 110 tl  gibi küçük bir rakamdır. Herbalife firması üyelerin aldığı bütün ürünleri geri almayı taahhüt eder. Üyelikten istifa eder elinizdeki bütün ürünleri iade eder paranızı geri alabilirsiniz. Şimdi soruyorum size bir  pantolon alıyorsunuz mağazadan geri iademiz yok değişim yapabilirsiniz deniyor. Bu şartlarda batmak bitmek mümkün mü?

Nasıl oluyor bu tür olaylar üyeler kulaktan duyma bilgilerle herbalife şirketi ile görüşmeden ürünleri ya atıyorlar yada birine yok pahasına satıyorlar. Üye olurken bütün bu taahhütleri şirket size bildiriyor. Üye olunca hiç bir mazeret göstermeden 15 gün içerisinde vazgeçme ve ödediğiniz 110 tl yi iade etmeyi taahhüt eder.

Ürünler Amerika’da  İlk Amerikalılar kullandı bu ürünleri. Hala en yüksek satış Amerika’da oluyor. Nasıl olur da bu ürünler orada Amerika’da yasak denebilir.

      Ayrıca herbalife şirketi New york  borsasında işlem görüyor. Bu tür iddialar akıl alır gibi değil.

Herbalife  herb: ot demekmiş bize ot yediriyorlar gibi saçma sapan yazılar sosyal medyada görebiliyorsunuz. Herbalife Herbal : Şifa elde edilen bitkiler demek. Life:  Hayat yaşam demektir.

Herbalife sporcu içecekleri şuan yasakmış gibi iddialar. Herbalife sporcu içecekleri doping testinden geçmiş ve şu an Türkiye spor toto basketbol liginde sponsor ve ayrıca Cristiano Ronaldo kullanıyor. Bir çok güreş ve yüzücü sporcularımız herbalife sporcu ürünlerini kullanıyorlar.

Bir çok link vermişler linkler güvensiz tıkladığınızda bazı reklamlar çıkıyor. Örneğin bir linkte Alovera içeceği karşısında ”Ramazan  ayında lokmanızı bizden alın ” reklamı var.

Herbalife  yaklaşık 90 dan fazla ülkede satılıyor. Her ülkenin gıda ve sağlık yönetmelikleri tarafından denetleniyor uygunsa satışına izin veriliyor. Türkiye’de herbalife 20. yılını doldurdu. 

Herbalife Amerika’da Üniversiteler beslenme uzmanları ile çalışmakta Avrupa’da Avrupa beslenme kurulu üyeleri ile çalışmaktadır. Doktorlarla çalışıyor Nobel ödüllü Kalp cerrahı Luis İgnardo herbalife ile çalışıyor.  Türkiye’de Gazi Üniversitesi öğretim üyesi Profosör Doktor Banu Çaycı ile çalıştı. Şimdi ise Doçent Doktor İsmet Tamer ile çalışıyor. Herbalife Türkiye’de triatlet İpek Onar’ın Sponsorluk yapıyor.

      Sonuç  Olarak Herbalife

Herbalife kendi rüşthünü ispatlamıştır. Herbalifenin hiç bir zararı yoktur. Zararı olsa bu kadar testten bu kadar ülkede ve bu kadar yıl ayakta kalamazdı. Herbalife ürünlerini kötüleyen zararlı diye yazan ve hiç bir delil ve ispatı olmayan sadece çamur at izi kalsın mantığı ile hareket eden sitelere lütfen pirim vermeyin.

Herbalife Vitamin ve mineral yönünden çok zengin olan ancak kalorisi çok azaltılmış öğün yerine geçen bir yemektir.  Tanımı basitçe budur. Herbalife kullanırken bol vitamin ve mineral alırsınız bunu yanında çok az kalori aldığınız için kilo vermeniz bu şekilde daha kolay ve besleyici diyet olur.

Herbalife ürünlerine güvenin ve kullanmaktan vazgeçmeyin.

Herbalife satış ve sipariş hattımız:05055444606

Herbalife Yaşam koçumuz: 05057752512

 

Herbalife ile Zayıflayanlar Anlatıyor

Herbalife Nutrition şirketi yaklaşık 22 yıldır. Türkiye’de kilo kontrol alanında yer almaktadır. Firmanın kişiye özel koçlukla kullanılan çok popüler kilo yönetimi ürünleri vardır. Bu ürünler Türkiye’de dengeli ve sağlıklı beslenmeye önem veren bireyler tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle şu an ülkemizde bir çok kişi herbalife ürünleri ile sonuç almış ve büyük bir memnun müşteri kitlesi oluşmuştur.

Şimdi herbalife ürünleri ile sonuç alanların hikayelerine yer vereceğiz.

Merhabalar ben yaklaşık iki yıldır herbalife kullanıyorum. Artık her sabah kahvaltımı shake ile yapıyorum.

Herbalife Kullanmaya nasıl karar verdim?

İki yıl önce kızımdan o sözü duyuncaya kadar hiç bir şeyin farkında değildim. İlkokula giden kızım bir gün bana dedi ki:”Anne sen beni okula almaya gelme çünkü arkadaşlarım diyor ki senin annen ne kadar yaşlı  cemil ve Sena’nın annesi birde sen yaşlısın ben istemiyorum okula gelmeni.”   Bir an kızıma çok kızmıştım beni beğenmiyor diye halbuki sınıftaki anneler yaş ortalaması aynı idi. Eve gittim aynaya baktım kendimi inceledim ve kendi kendime kızım doğru söylüyor. Benim acil zayıflamam gerekli diyerek arayışa geçtim.

Çok çeşitli otlar denedim olmuyor. Bir gün haftalık gün toplantımızda  arkadaşlarla sohbet zayıflamaya diyete geldi ben ot kaynatıp içtiğimi söyledim. Orada bir arkadaşım bana neden herbalife ürünlerini denemiyorsun dedi ve bana bir kart verdi üzerinde tryaşamkoçu kilo kontrolünde size hep destek olacağız bizimle iletişime geç yazıyordu.

Ertesi günü aradım. Randevulaştık bana herbalife shakeyi, herbalife çayı. herbalife alovera içeceğini ve herbalife termo comple yağ yakıcı tableti anlattı. Söyledikleri çok basitti benim zahmetle yaptığım çaylara benzemiyordu.

Neyse herbalife shake ile beslenmeye başladım. İnanılmaz kendimi hafif hissetmeye başladım önceki diyetlerim gibi acıkmıyordum artık.

99 kiloda olan ben üç ay gibi bir sürede  17 kilo vermiştim. İnanılmaz mutluydum iradem tavan yaptı. İki ay daha çok kontrollü kullandım 7 kilo daha verdim. toplamda 24 kilo vererek 75 ideal kiloma geldim. Vücudumda hiç bir sarkma olmadı aksine daha ince ve kaslı vücuda kavuştum.

En güzel yanları şimdi kızım okulda elimi gururla tutuyor. Arkadaşlarına annem gençleşti diyormuş. Benim için ise (s) beden giymek (XXL) kurtulmak paha biçilmez bir zevk. Herkesin ne yaptın çok güzel olmuşsun demesi hele eşimin bana ilgisi anlatılmaz adeta yaşanır şekilde arttı.

Kilo vermek isteyen herkese son paragrafta anlattıklarımı hayal edin ve asla vazgeçmeyin derim.

Şimdi kızımın okul arkadaşları Cemilin annesi Ayfer hanım ve Sena’nın  annesi Gülhan hanım da herbalife ürünlerine başladılar onların idoli benim. Aman Allah’ım birilerinin idolü olmak ne kadar güzel bir şey kendimle gurur duyuyorum. İnanın sadece karar verin. Tryaşam koçu  size her şeyi anlatıyor tam bir rehber.

Herbalife ile zayıflayıp şimdi benim gibi ümitsiz arkadaş ve bilmediğim insanlara yardımcı olmak için herbalife yaşam koçu olmaya karar verdim. Nazan hanımın yani artık sponsorumun yanında staja başlayacağım. Bir de herbalife üyesi olmak o kadar zor ve pahalı bir şey değilmiş. Hemen online iki dakikada herbalife distribütörü oldum.

Herbalife hakkında bilgi almak isterseniz benim yaşam koçumun İletişim numarası :05055444606

Bir bardak shake ile hayatımı değiştirdim

Merhaba arkadaşlar ben bundan iki yıl önce mutsuz kendi sorunları ile baş edemeyen sürekli depresyon ilaçları kullanan biriydim. Kendim 120 kilo eşim 77 kilo atletik vücudu olan biriydi. İlk evlendiğimizde ben 88 kilo civarında geziyordum. O zamanlar aşkla sarhoştuk hiç kilo falan bizi enterese etmiyordu. Neyse birinci  hamileliğim herkes çocuk beslensin ye hadi ye söylemleri ile doğum sonrası ben 105 kilo oldum. Geri 100 kiloya düşebildim. Eşim ”hayatım önemli olan benim seni beğenmem değil mi? takma kilolarını” diyerek beni teselli ediyordu.

İkinci hamileliğim ve yine çevrem ye çocuk etkilenmesin doğumdan sonra diyet yaparsın. Dilek ve temennileri ile ben doğum sonrası 127 kilo olarak karşılarında duruyordum. Yine kendi çabalarımla 120 kiloya gelebildim. Bu arada eşim sürekli spor yapıyor çok sosyal biri etrafında çok seviliyor. Her gittiğimiz ortamda spor ve fit görünüm konuşuluyor. Tabi ki ben bu konularda görüş bile beyan etmeye utanıyorum. Bu arada psikolojim bozuldu ve sürekli depresyon ilaçları alıyorum. Kilo veremiyorum sanki bir çıkmaza girmiş gibi hissetmeye başladım.

Ta o günkü eşimin ağzından dökülen kelimeleri duyuncaya kadar, belki hayatım boyu en çok üzüldüğüm anlardan biriydi. Arkadaşım Esen bir akşam eşimle birlikte bizi yemeğe davet ettiler. Esenin eşi Ragıp ta benim eşimi çok sever. Akşam onlarda yemek yedik sonra çay faslı derken ben Esene yardım için mutfağa gitmiştim. Tam tekrar salona döneceğim esnada eşim beni görmedi. Esenin eşi Ragıp’a ya artık varil gibi oldu. Bir şey demiyorum ama artık çok çirkin bir görünümü oldu. Hiç azim yok bana bakıp kocam çok fit bende öyle olayım demiyor. Bu sözler beni öyle yaraladı ki ben halbuki kilo vermek çok istiyorum ama başaramıyordum. Hiç kimseden destek göremeyince bırakıyorum. Gözlerimde yaşları tutamıyordum, mutfakta Esen beni teselli etmeye çalışıyor. Bana bir an kız sen kilo vermeyi gerçekten çok istiyor musun? dedi.  Bu sorumu Esen tabi ki çok istiyorum. O zaman seni biri ile tanıştıracağım yarın gidelim dedi.

Ertesi günü evden çıktım heyecanla bir kulübe gittik. Tryasamkocu kilo kontrol merkezi  içeri girdik. Çok gülümseyen bir bayan kendisini tanıttı. Herbalife yaşam koçu Nazan neyse uzatmayayım durumumu ağlayarak anlattım. Yanağıma dokundu üzülme beraberiz başarabiliriz dedi. İlk kez biri bana bunu söyledi. Beni dinledi ve bana uygun bir program yaptı.

Herbalife ile nasıl kilo verdim?

Herbalife beslenme programım : Sabah kahvaltı yerine herbalife şhake hazırlayıp içeceksin. Çayı gün boyu içeceksin. Aloverayı gün boyu sularımın içerisine koyarak tüketebileceğimi belirtti.. Akşam yemek yerine yine herbalife shake, herbalife çay, herbalife alovera ve herbalife lif tozu (heartwell) içeceksin. Hepsi bu kadar dedi. Çok kolaydı ben bunu yapabilirdim. Evet yapabilirsin ama her gün benimle üç defe iletişime geçmelisin. Her herbalife yemeğini bana resim çek ve gönder dedi. Yani annem babam gibi ilgilenecekti. Çok mutlu oldum. hemen başladım.

Sonuç:

Nemi oldu? Merak ediyor musunuz?

8 ay sonunda 50 kilo verdim. Şuan 70 kiloyum havalarda gerçekten uçuyorum. Yaşam koçum Nazan hanım benimle adeta bebek gibi ilgilendi. Yeri geldi kızdı, yeri geldi takdir etti. Beni ödüllendirdi. Ben ona herbalife prensesim diyorum. Neler denemiştim olmamıştı. Ama denemediğim en önemli noktayı kaçırmışım belki hepimiz bu noktayı atlıyoruz arkadaşlar birinin sizi takip etmesi size sürekli motivasyon pompalaması çok önemli. Kilo vermede en önemli kısım olduğunu inanın ben yaşayarak öğrendim.

Şu ara Nazan hanımdan öğleden sonraları herbalife yaşam koçu eğitimi alıyorum. Çok yakında bende bir kulüp açıp kendim gibi arayışta olan insanların hayatına dokunmak istiyorum. Eşimle çok mutluyum. Bazen takılıyorum varil gibi kadın gitti, bardak gibi kadın geldi. diyorum Mahcubiyetini gözlerinde görüyorum ben sevdiğimi affettim. Herbalife shake hayatımın her yerine dokundu. Teşekkürler yaşam koçum teşekkürler herbalife..

Herbalife ürünleri ile kiloda alınır mı? demeyin. Ben Dört Ayda on dört kilo aldım.

Merhaba benim ismim Cem boyum 184cm kilom 57 kg ağırlığındaydım. Etrafımda herkes bana Ceset Cem lakabını takmışlardı. Çok üzülüyordum. Ama gerçekten çok zayıf ve sürekli üşüyordum. Bedenimde yağ yoktu. Kilom dolayısı ile iş bulamıyordum. Bir gün bir lokantada garson için iş görüşmesine gittiğimde iş yeri sahibi beni görünce oğlum senden garson falan olmaz Afrikalılar gibisin müşteri demez mi patron bu çocuğa hiç yemek vermiyor mu? Bana güldü ve gönderdi. Bu olay o kadar zoruma gitti ki kara verdim bunun bir çözümü olmalıydı. Mahalleden arkadaşım Ali ” Cem herbalife ürünleri ile kilo alınıyormuş hiç araştırdın mı? Dedi.” Hemen internete yazdım karşıma tryasamkocu sitesi çıktı. Yaşam koçu Nazan Hanımla görüştük. Bana o kadar ümit verdi ki adeta kilolu halimi hayal ettirdi.

Kaybedecek saniyem yoktu çok kararlıydım. Benim her dediğimi yapacaksın dedi. Başladım çok da uzatmak istemiyorum. tam dört ay oldu on dört kilo aldım. Şu an 71 kiloyum çok fitim. herkes şokta nasıl olur diyorlar. Çünkü herkes bilir ben yıllarca kilo almak için sürekli bir şeyler denerim ama hep hüsran olurdu. Ama bu defa sevgili yaşam koçum Nazan Abla ben ona abla diyorum. Bana çok emek verdi üzerimde ablam kadar hakkı var. Şimdi Aydın’ da online yaşam koçu kursları alıyorum Nazan abldan bende benim gibi kilo almak isteyen kişilere yardımcı olacağım. Teşekkürler herbalife teşekkürler Nazan abla her şey sayende oldu. İyi ki tanıdım şansım.

Herbalife üyesi veya herbalife aktif yaşam koçu nasıl olabilirim?

Ücretsiz Herbalife üyesi olmak isteyenler için adım adım anlattığımız yazımızı inceleyin.

Ücretsiz Herbalife’ın Ayrıcalıklı Müşterisi Nasıl olabilirim? Ayrıcalıklı Müşteri Proramı Ne Demek?

 Herbalife hakkında bilgi almak isterseniz benim yaşam koçum


Siz de diyet ve kilo verme hikayeniz varsa yorumlar kısmında paylaşabilir. Bir çok kişiye ilham olabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bagımsız Herbalife Uyesi TR Yaşam Koçu
Gönder