Manisa- Akhisar herbalife temsilcisi :

merhabalar ben Nurgül herbalife Akhisar kilo kontrol danışmanıyım.  Akhisar da ilçemizde kendi önceliğimiz kilo vermek isteyen insanlara herbalife ürünleri ile  doğru ve kalıcı kilo vermelerine destek olmak, Cilt bakım, saç bakım ürünlerimizi doğru kullandırım sağlayarak faydalı sonuçlar ede etmektir. Ayrıca  herbalife sporcu gıdalarını Akhisar ilçemizde spor salonlarına tanıtmak ve spor yapan gençlerimize protein oranı yüksek yaralı olacak ürünlerimizi tanıtmaktır

AKHİSAR HERBALİFE YAŞAM KOÇU

 

Herbalife Yaşam Koçu Nurgül hanımın kilo vermede size vereceği destek

Detaylı vücut analizi

VÜCUT ANALİZİ SONRASI DOĞRU DİYETE BAŞLA

Detaylı vücut analizi kilo alama, kilo verme ve kilo kitleme programlarında danışmanların rehberidir. Detaylı analiz yapılmadan size tam fayda sağlayacak ürünler belirlenemez ve kilo kaydetme sürecinde nasıl bir gidişat var fark edilmeyebilir.

Analizin Özellikler ve Kilo kontrolünde faydaları

  • Vücut yağ oranını gösterir. Bu  durum biz danışmanlara kullanıcımızın vücudunun % kaç yağ fazlası var bilgisini verir. Bu sayede kilo kaybı oluşurken yağ kaybı ne kadar oluyor çok kolay analiz edebiliriz. Böylece hızla incelmelerin oluşmasına destek olacak ürünleri ön plana çıkarırız.
  • Vücut kas oranını gösterir. Bu sayede herbalife ürünlerini kullanırken kas kaybımı? yağ kaybımı oluşuyor görme olanağı sağlamaktadır.
  • Vücut su oranını gösterir. Bu durumda herbalife kullanmak isteyen kişinin detoks hızını belirler ona uygun herbalife detoks programı hazırlama imkanı sağlar.
  • Günlük bazal kalori oranını gösterir. Biz danışmanlar için bu veri de çok önemlidir. Program yaparken kişinin günlük yaşamsal enerji oranını dengede tutacak program yapmamızı sağlar.
  • sindirim metabolizma ve enerji metabolizma hızını gösterir. Bu sayede oluşacak kabızlık veya var olan kabızlık sorununu çözecek herbalife beslenme programı uygulama önceliği sağlar.

Vücut analizi kullanıcımızın adeta beden haritasını bize verilerle veriyor desek yanlış bir söylem olmaz. Akhisar ilçemizdeki kullanıcılarımızı biz bu şekilde analizden geçirerek onlara en uygun programı belirliyoruz. Takip sürecinde yine haftalık vücut analiz raporları doğrultusunda gerekli gördüğümüz ürün kullanım miktarını belirliyoruz. Bu sayede çok doğru ve sağlıklı bir kilo verme sonucu oluşuyor.

Yüz yüze tanışalım, herbalife ile kilo vermenin kolaylığını konuşalım

YÜZ YÜZE HERBALİFE BİLGİSİ VE KOYU BİR SOHBET

Herbalife ürünlerini kullanırken en önemli ayrıntılardan biride yüz yüze görüşmek ve karşılıklı güven oluşturmak çok önemlidir. Herbalife ürünleri ile beklediğiniz sonucu aldıracak yaşam koçunu yakından tanımanız sizi bir adım öne götürür. Akhisar’da kullanıcılarımızın hepsi ile en az haftada bir buluşuyoruz. Günlük görüşme imkanı bulduğumuz kullanıcılarımızda var. Kilo kontrol ve kilo verme sürecinde moral motivasyonunuz düştüğünde hemen yanınızda yaşam koçunuzun size destek vermesi teselli etmesi çok ama çok önemlidir.

Kullanacağınız ürünleri görün ve birlikte açıp deneyelim

Herbalife ürünleri uzaktan aldığınızda diğer alış verişlerde başınıza gelen yanlış veya eksik ürün gelme ihtimali var. Gıda alıyorsunuz son kullanma tarihleri önemli tarihi geçmiş bir ürün kullanmanız sağlığınıza zarar verebilir. Herbalife Akhisar temsilcisinden aldığınızda hiç bir olumsuz durumla karşılaşmazsınız.

Herbalife ürünleri ile kilo vermek, kilo almak, cilt sorunlarınızda herbalife cilt bakım ürünlerini kullanmayı düşünüyorsanız ve sporcu gıdaları tüketmek ve kas yapmayı hedefliyorsanız bu konuda bilgilenmek için uğraşmayın. Siz kilo vermek isteyen kullanıcılarımızın tam yetkin bilgili herbalife yaşam koçu NURGÜL ÖZDEV olarak benimle iletişime geçmenizi bekliyorum

Günlük takip, bilgi paylaşımı ve motivasyon desteği

SİZİNLE HEP İLETİŞİMDE KALIYORUZ

Kilo verme sürecine başlamış bütün kullanıcılarımı günlük takipte tutuyorum. Her gün sizi arayan veya mesaj yazan bir danışmanınız olsun istemez misiniz? Kilo verme sürecinde desteğimiz hep sürmektedir,

Siz sorun biz cevaplayalım

Kilo vermek istiyorum. Hızla zayıflatan herbalife ürünü hangisidir?

Herbalife ürünlerimizden bazıları hızla zayıflatıyor diye bir durum yok. Sizinle yapacağımız kişisel değerlendirme ve detaylı vücut analizi sonrası kilo kontrol programına başlamalısınız. Kilo vermede hızı sizin süreçteki disiplininiz daha çok belirleyici olacaktır.

Herbalife kilo kontrol ürünleri ile ayda kaç kilo verilebiliyor?

Akhisar ilçemizde kullanıcılarımızdan veya herbalife ile kilo vermeye ilgi duyan kişilerden ilk duyduğum soru diyebilirim. Evet arkadaşlar herbalife ürünleri ve Herbalife Akhisar yaşam koçu olarak benim danışmanlığımda yapacağımız program dahilinde kullandığınız süreçte mutlaka kilo vereceksiniz. Ancak ayda şu kadar kilo verebilirsin demeyi çok doğru bulmuyorum. Şunu diyebilirim. Akhisar ilçemizde kullanıcılarımızdan bu güne kadar bir ortalama alacak olursak en az ayda kullanıcılarımız bizim yaptığımız program ve takiple 5 kilo hep vermişler. Bu bazen 9 ve 10 kiloya çıkmış. Ama ortalama herkes en az beş kilo vermeyi başarmışlar.

Spor salonuna gidiyorum, herbalife sporcu gıdaları nedir? Protein  değeri nedir?

HERBALİFE SPORCU

Sporcu gıdalarımız Herbalife formül bir sport (detaylı bilgi için tıkla) – herbalife rebuild strength (detaylı bilgi için tıkla) – herbalife rebuild endurance (detaylı bilgi için tıkla) – herbalife prolong (detaylı bilgi için tıkla)  ve CR7 drive (bilgi için tıkla) olmak üzere 5 çeşit ürünümüz var. Spordan önce, spor anında, uzun metrajlı sporlarda ve spordan sonra olarak bütün sportif aktivitelere uygun ürünlerimiz var. Protein en çok sorulan bir konu olmaktadır. Burada bilinmesi gereken en önemli bilgi bir öğünde bedenimiz ne kadar protein sindirebilir. Bir öğünde insan vücudu en fazla 25 gr civarında protein kana karıştırabiliyor. yani siz bir öğünde 50gr protein alsanız da yine 25 gr protein almış olacaksınız. Fazla proteinde vücutta yağlanmaya neden olabilir.

Herbalife ürünlerinde bir öğünde 25 gr protein vardır. Siz daha çok protein almak istiyorsanız sindirim yarım saatte tamamlanır. yarım saat sonra ikinci porsiyona geçerek 50 gr proteine çıkarabilirsiniz.

Herbalife cilt bakım ürünlerinde güneş koruyucu krem var mı? nasıl kullanmalıyım?

Evet var. Herbalife SPF-30 Nemlendirici krem bu kremimiz gün içerisinde cildinize uyguladığınızda cildinizin nemini en yüksek seviye olan sekiz kat ekstra nemlendiriyor. Bu seviyeyi gün boyu koruyor. Cildiniz daha elastiki yapıda duruyor. Başka bir göle bakıldığında bebeksi pürüzsüz bir görünüm sergiliyor. sizi hem güneşten tam anlamıyla koruyor. hemde güneşten alacağınız vitaminlerin almanızı engellemiyor vede cildinizi nemli tutuyor.

Kullanımı: Sabah yüz temizleme jeli ile yüzünüzü temizleyin ve üzerine daireler çizerek küçük dokunuşla cildinize kremi yedirin.

 Herbalife kil maskesi nasıl kullanılır? etkisi nedir? Betonit kil nedir?

Bu kadar samimi ve içten sorular soruluyor ki çok mutlu oluyorum. Herbalife kil maskesi betonit kil içeren çok etkili bir maskedir. Ciltteki ne kadar zararlı maddelere yapışarak ciltten uzaklaştırır. Ayrıca cilt altındaki toksit maddeleri betonit kil içerisindeki eksi iyonlar sayesinde ciltten temizler. Ciltte botoks etkisi bırakır. Cildinizin toparlanmasına katkı sunar. Kullanımı ciltte tabaka oluşturacak şekilde sürün. Özellikle boyun ve boğaz kısmınıza uygulayın çünkü buralar ilk kırışan ve estetik yapılması riskli bölgeler.

Betonit kil: Yanardağların yer kürenin merkezinden püskürttüğü lav küllerinden elde edilmektedir.

Emziren anneyim kilo vermek için herbalife kullanabilir miyim?

Yavrularımız evlatlarımız biz anneler için ilk önceliğimizdir. Tedirgin olmanızı çok iyi anlıyoruz. Emziren annelere bir uyarımız var. Herbalife ürünlerinden Therme complete yağ yakıcı tableti kullanmayınız. Çünkü içerisinde kafein var. Bebeğinize kafein yüklemesi olur kim tavsiye ederse etsin kesinlikle kullanmamanızı öneririm.

Diğer öğün yerine geçen herbalife shake gönül rahatlığı ile kullanın.  Herbalife formül bir shake Avrupada bazı ülkelerde anne sütünden sonra en kaliteli ve besin değeri yüksek gıda seçildi. Alovera konsantre içeceğini güvenle kullanın. Herbalife heartwell lif tozu sindirimi kolaylaştırır ve kabız olmanızı önler, ayrıca kilo vermenize destek olur. Herbalife bitkisel çay günde iki bardak içebilirsiniz. Bu miktarın üzerine çıkmamaya özen göstermelisiniz. Kullanmadan bizimle iletişime geçerseniz size destek olabiliriz.

Hamileyim kilo kontrol etmek için herbalife kullanabilir miyim?

Öncelikle Allah iyi zamanlarda kazasız belasız huzurlu rahat bir doğum nasip etmesini dilerim. Hamilelik döneminde her bayanın kabusu sürekli artan kiloları dır. Aslında bu hamilelik sürecinin doğal bir sonucudur. Ancak burada hamilelik süresinde hem taşıdığınız bebeği tam olarak beslemek hemde dikkatli davranarak kilo alımını minimize etmek bir hedef olmalıdır.

Hamilelik sürecinizde herbalife formül bir shake, herbalife alovera konsantre  içeceği, herbalife vitamin ve mineral tablet, herbalife omega-3 ve herbalife heartwell lif tozu kullanabilirsiniz.  Herbalife sizi ve bebeğinizi vitamin ve mineral olarak destek olacaktır.

UYARI!! Herbalife thermo  complete yağ yakıcı tablet ve herbalife bitkisel çayı tüketmemenizi öneririz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yeni ve sizin herbalife konusunda bilgilenmenize destek olacak sorular geldikçe bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğim. Lütfen takipte kalın.